Hledat  

Praha 4 Diana, Privatek Moncheri 773 013 770

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha 4 Diana, Privatek Moncheri 773 013 770

Příspěvekod vulcan » čtv 21. kvě 2020, 1:46

Praha 4 Diana, Privatek Moncheri 773 013 770
http://www.eroticke-privaty.cz/522445-d ... at-praha_4
Známý privát na P4, Michle. Většinou jsem tam byl vždy spokojen, relativně dobrý výběr dívek, dobré objednávání.
Tentokrát bylo zase objednání v pohodě, ale dívka k ničemu.

Inzeruje:
Ahojky, jmenuji se Dianka, je mi 23let a začínám s prací společnice. Ráda všem milým pánům klasické milování, líbáni, 69,orálek- může být i bez ochrany s výstřikem do pusinky a polykáním. Zvládnu i hluboký. Budu se moc těšit na zavolání, Dianka

praha moncheri Diana.jpg

Je jí pochopitelně víc, odhadem 25-28let, takový tmavší, španělský typ, postava taková nepevná, ještě relativně pevné dvojky, větší zadek a stehna.
Nicméně moc si o sobě myslí, jaká že to je hvězda. Žádná začátečnice, má za sebou už šukání v zahraničí, sever, GB. tam je cenová hladina vyšší, a tak se jí zdá 1500 za hodinu málo. Celkově jsem měl pocit, že si ani neuvědomuje, že by měla návštěvníkovi vytvořit atmosféru, pohodu, trochu se jemu přizpůsobit.
Ona ale jela po své notě, nacpala si polštáře pod hlavu, pustila radio na plné pecky, mlela furt takové ty své fráze o práci, že je unavená, že se nestihla ani najíst. Asi si neuvědomuje, že je to její problém, v telefonu mně říkala, že má stále volno. Příliš ani nevoněla, mírně řečeno.
Dokázala opravdu udělat v podstatě nešukatelné prostředí. Pak jí zase chyběly některé propriety, mázla na sebe tunu gelu a čekala, že z toho budu odvázaný.
Ve zkratce, návštěva k ničemu, vyhozené peníze, raději jsem se sebral a šel. O to více jsem byl spokojen na jiných štacích, kde byl projev, postoj diametrálně lepší.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků