Hledat  

Jasmi(í)na (Moje masáže) 777 243 027

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Jasmi(í)na (Moje masáže) 777 243 027

Příspěvekod jarjaroslav » stř 27. kvě 2020, 20:12

Věk: 22/23 let
Výška: 170 cm
Váha: 53 kg
Prsa číslo: 3


Pokud se nemýlím, v Praze jsem ještě žádnou masáž nenavštívil :idea: . S operátorkou se domlouvám, že se za Jasminou ze salonu Moje masáže mohu stavit v XX:10.

Blíží se domluvený termín masáže, tak se odebírám do průchodu, ze kterého vedou tři další cesty. Vlevo psychologie, vpravo masážní studio (zlatá tabulka na dveřích :roll: ), rovně nádvoří s čajovnou. Na schodech před studiem se kupí tašky s ložním prádlem. Přijelo auto z prádelny. Nevhod, ale co se dá dělat. Počkám, než muž, který tašky nosí, zmizí opět v autě a v XX:10 volám do studia.

Otevírá Jasmina. V obličeji mi připomíná Paulu ze Séraphine, střapatými vlasy v drdolu zase Lily z WR. Omlouvá se za prádelnu. Platba na pokoji, 1 500 Kč za půlhodinovou „masáž penisu“ (1 500 Kč = běžná cena hodiny sexu :evil: ). Sprchový kout součástí pokoje. Nedaří se mi z hadice vydolovat teplou vodu. Když posunu páku úplně vlevo, teče jen slabý proud :evil: .

Jasmina se vrací, na sobě černé šaty a pod nimi černá tanga. Mám si lehnout rovnou na záda. Začíná na mě nanášet nahřátý masážní olej. Vyvrcholení, pokračování v masáži. V XX:28 (18 minut od zavolání :!: ) mě Jasmina posílá do sprchy. Tentokrát se aspoň trochu teplé vody dočkám. Obléknutí, návrat Jasminy a rozloučení v předsíni. V XX:36 (26 minut od zavolání :!: ) stojím venku. 1 500 Kč za méně než 15 minut masáže (18 minut zahrnovalo přivítání, platbu a jednu sprchu :idea: ) :?: :?: :?: Jasminu prý baví masáže, ale asi nikoliv se mnou :( .

Nemám náladu na nic a nikam se mi dnes už za erotikou nechce :evil: .


Úpravy vyhrazeny.


P. S.
Tento server je pouze inzertním serverem pro masérky, kdy jejich prezentace na tomto serveru je podmíněna pronájmem pokoje. Neposkytujeme žádné sexuální služby. Poskytujeme pouze relaxační služby.
http://mojemasaze.com/

Relaxační služby :lol: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků