Hledat  

Izabela SEX NO 1

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Izabela SEX NO 1

Příspěvekod petr40 » ned 28. čer 2020, 0:07

Izabela SEX NO vek 20 let tel 606588474 http://www.sexno1.cz/cz/profil/Izabela/
izabell4.jpg
Privat SEX NO 1 nekdy je nazyvan norniky 123 objednavam se ke slecne Izabele. Při potvrzeni rezervace hodinu před navstevou mi operátorka podniku napsala sms a prosi me jestli nemuzu cas schůzky posunout o pul hodiny později . Pochopil jsem a odepsal ze souhlasim muj názor na tuhle situaci a napadla mě myšlenka, klient prodlouzil u slecny pulhodiny navíc. Na Vinohradske ulici v Praze jsem byl 40 minut před návštěvou u slečny Izabely a dostal jsem nápad ze pujdu na zahradku do hospody naproti podniku 123 hospoda se jmenuje U Potrefeny Husy. Objednal si u barmana kofolu do pulitru zapalil cigaretu a pozoroval koulemdouci prochazejici po chodniku krasne slecny a zeny a tesil se na setkani s Izabelou. Zmena v podniku SEX NO 1 nastala ze klient uz neceka před 123 u hlavnich vchodových dveri az pro nej prijde operátorka ale dveře jsou otevreny a staci vyjet vytahem do 5 patra a vyjit po schodech do 6 patra kde me s usmevem vita prijemne a sympaticky slečna Izabela. Od zacatku se mi Izabela libila ona je krasna a rajcovni sexy mila blondýnka. V predsini jsem poznal ze nejsem v podniku sam protože jsem videl 2 pary bot klientu.Na pokoji domluva na cas navstevy na hodinu a slečna nabidla oral bez za priplatek, chvili bylo cekani na sprchu tohle ale chapu v podniku jsem nebyl sam. Po sprse prichazi na pokoj Izabela a na sobe ma hnede obleceni Body a vrha se mi pusou oralem na ptaka. Při koureni ji sundavam a vysvobozuji na svobodu jeji kozicky a zjišťuju ze slečna ma nadherny a krasny prsa c 3 bradavky do spicky, prirodni nadherny vytvor od Pana Boha. Sukani bylo s Izabelou luxusni a me se to sni libilo, muj názor je ze ona ma sukani v krvy a sukat umi. Při sexu na klasiku se tapinka necha pekne omrdat a malem jsem během chvile strikal do gumičky a nejlepší bylo sex na konicka. Izabela se umi krasne pritisknout telo na telo a na oblicej vam nalepi na cucani a lizani svoje nadherny bradavky do spicky. Navsteva u tapinky Izabely se povedla a urcite nekdy dam na 100 procent opacko :D
petr40
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 27. čer 2020, 21:58

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků