Hledat  

Praha 2 V Horní Stromce Lili 792 277 910

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha 2 V Horní Stromce Lili 792 277 910

Příspěvekod vulcan » ned 19. črc 2020, 0:59

Praha 2 V Horní Stromce Lili 792 277 910
Božská kráska z Moravy opět v Praze.
Ahoj miláčkové, po tříměsíčním půstu jsem tu opět pro Vás, pro naše společné Sexy-hrátky! Službičky: klasiku s orálkem bez + vše příjemné, co si se mnou domluvíte (piss, lehčí dominance, ero. masáže, líbání, společnou spršku atd.). Byteček s domáckým prostředím mám na Vinohradech, pár metrů od stanice Želivského. Parkování bez problémů před domem. Těší se na vás nadržená: Lili. Přijdete mě ochutnat ještě dnes? Líbá Vás Vaše Lili.

Anno Lily Pha3.jpg
Anno Lily Pha3.jpg (17.92 KiB) Zobrazeno 6149 krát

Lily je dost povídavá dívka ze Slovácka, má 26 let (ne 20, jak píše), fotky postavy mohou být její.
Na tom privátu jsou obvykle 2-3 dívky, střídají se, navzájem bačová používá jedny fotky pro další 2 dívky.
Špatně se tam parkuje, jsou tam modré zony, v postranní ulici, poblíž náměstí Jiřího z Lobkovic, kousek od Vinohradské nemocnice.

Má asi 165cm, asi 53kg, prsa má 2-3, nepevná, se striemi, podobně má strie na bocích, asi zhubla. Jinak je výrazná hezká dívka, hnědé oči, pěkné tmavé vlasy, působí atraktivně a sexy. Vzal jsem půlhodinu za 1000. Ale byla dost ukecaná, pořád se vyptávala na různé věci, čas plynul a byl jsem tam asi hodinu, nijak se neměla ke konci, spíše jsem se sám vyhodil. Sex byl takový impulzivní, přitiskla se jako klíště, ale pořád měla strach, že praskne kondom, vzala tunu gelu. Ale byla celkem úzká, takže se to dalo. Jen postel málo pevná, hodně prohnutá.
Chtěla hodně dráždit,pořádně chytnout, ale nelíbe se, je to hezká dívka, trochu crazy, škoda, že není na Moravě, Praha kvůli diskrétnosti je pro ni lepší .
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků