Hledat  

Praha 5 Smíchov ulice Plzeňská Julie 721 733 285

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha 5 Smíchov ulice Plzeňská Julie 721 733 285

Příspěvekod vulcan » ned 19. črc 2020, 1:17

Praha 5 Smíchov ulice Plzeňská Julie 721 733 285

Na tomto privátu jsem ještě nebyl, nicméně jsem byl částečně připraven po telefonátech a měl jsem představu, že ledacos nebude sedět.
Privát je na rušné Plzeňské, skoro není nic slyšel v telefonu. Na tom privátu se holky točí, navzájem si zaměňují fotky, ale u té Julie jsem doufal, že to bude reálnější.
Privát vypadá průměrně, obytný dům, menší tmavé místnosti, koupelna menší, ale čistá, za plentou 2 organizátorky, ale celkově nakonec komunikace šla.
Praha Julie Annonce.jpg
Praha Julie Annonce.jpg (23.52 KiB) Zobrazeno 10378 krát

Julie má sice fake fotky, ale vypadá podobně, mladě a pěkně. Nechal jsem si ukázat ještě jednu dívku Kačenku, která vůbec neodpovídala fotkám v Annonci a nelíbila se mi tolik jako Julie.

Vzal jsem tedy Julču. Julča asi 20 let, hezká štíhlá brunetka, s delšími vlasy, působila velmi mile, není ale to taková kočka jako na fotce. Prsa dvojky, trochu pokleslé, pěkná štíhlá postava, 168cm, 52kg odhadem, žádné kerky .
Sex nadvakrát s malou přestávkou, takový milenecký sex, nevyhovují ji nějaké extras, bylo vidět, že je na bytě krátce a nemíní to dělat delší dobu, jen prázdninová výpomoc. Placeno 1200 Kč za hodinu. Na příplatky jsem se neptal a nebyly nabízeny.
Celkově tedy velmi dobrý poměr cena / prožitek. Půlhodinu má za 800.
Je to výrazný kontrast oproti různým rádoby atraktivním tapkám, co chtějí daleko více. Podobné ceny má v Annonci více dívek.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron