Hledat  

Aneta Top Privat

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Aneta Top Privat

Příspěvekod petr40 » stř 22. črc 2020, 13:03

Aneta Top Privat vek 19 let tel 774173618 http://www.topprivat.cz/aneta
aneta001_0.jpg
Aneta pro me osobne není zadna krasna neznama slečna, tapinku jsem poznal pod nickem Dominika v byvalym podniku privat Inkognito kveten 2019. Anetka je krasna mila hodna a empaticka slečna původem z Ruska. Pochazi z města lezici na rece Neve zalozeno v roce 1703 carem Petrem Velikym. Jeji postava je sexy a rajcovni, krasny prsa c 3 a kulaty nadherny zadacek. Vždy slintam když Anetka se svlekne do naha a vidim před sebou tuhle božskou krasu. Postaveni ptaka zacalo od Anetky honenim a přitom jsme si pokecali o zivote. Anetka hned potom zacala oral bez upozornenila me abych nestrikat do pusy. Lizani kouli nebyl problem jazykem mi zajela i mezi trisla :P Když jsem mel hlavu v jejím kline a lizal jeji vonavou broskvičku tak jsem koukal ze Anetka se krasne červenala. Sukali jsme na klasiku ze zadu a na konicka, nejkrasnejsi to bylo na konicka mohl jsem líbat a cucat jeji krasny bradavky a slečna na me krasne rajtovala. Na zaver Anetka me vyhonila a nechala si postříkat jeji krasny rajcovni prsa. Placeno 2000 za hodinu klasiky a oral bez. Pristi navsteva v Top Privatu bude u slecny Pauly :D 8) Na zaver info pro kluky z Moravy podnik Top Privat se nachazi v Praze 2 ulice Slezka. Az budete v Praze tak nejlepsi spojeni je metrem trasa A a vystoupit na Náměstí Jiřího z Poděbrad. :D 8)
Naposledy upravil petr40 dne stř 29. črc 2020, 12:37, celkově upraveno 1
petr40
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 27. čer 2020, 21:58

Re: Aneta Top Privat

Příspěvekod jarjaroslav » stř 22. črc 2020, 17:36

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Aneta Top Privat

Příspěvekod vulcan » stř 22. črc 2020, 22:53

petr40 píše:Aneta Top Privat vek 19 let tel 774173618 ... slečna původem z Ruska. Pochazi z města lezici na rece Neve zalozeno v roce 1703 carem Petrem Velikym.
... info pro kluky z Moravy podnik Top Privat se nachazi v Praze 2 ulice Slezka. Az budete v Praze tak nejlepsi spojeni je metrem trasa A a vystoupit na Náměstí Jiřího z Poděbrad.

petr40,
slečna Aneta alias Dominika tu má už dvě vlákna, je zbytečné dělat další. Chce to si trochu pročíst, prostudovat zdejší příspěvky anebo "Hledat".
Tady je třeba moje recenze z května 2019.
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 160#p59017

Aneta pochází severněji než je St. Peterburg, z Karelie, docela na severu. Není to podstatné, ale bavil jsem se s ní o tom, o zajímavostech toho kraje, tak proto to dodávám.

Privát TOP tu je taky popisován mockrát, už existuje na Slezské asi 8 let. Bohužel v poslední době repertoár slečen hodně poklesl. Snad vyjma Anety tam nyní jsou spíše historické kousky (bez urážky), Paula byla popisována pražskými kolegy jako, eufemisticky řečeno, ne zrovna štíhlá dívka. Osobně ale s ní nemám zkušenost.
Většina dívek z TOPu ynní odešlo do nového privátu v Praze- Holyni, klidná lokalita na JZ okraji Prahy.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků