Hledat  

Paula Top Privat

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Paula Top Privat

Příspěvekod petr40 » úte 28. črc 2020, 15:28

Paula Top privat vek 19 tel 774173618 http://www.topprivat.cz/node/2405
pau02.jpg
Dvere mi v podniku Top privat otevrela Bozska Anetka na chodbe mi ukazala kde si mam sundat boty a odvedla me na pokoj. Na pokoji jsem cekal chvili 5 sekund a do mistnosti vstoupila slečna Paula. Od zacatku se mi libila ona je sympaticka vysmata mila dívka, slečna má cokoladove snedou plet ze solarka. Ja bych Paulu nazval prezdvivkou Pocahontas a nebo Karamelka. Na Paule se mi libili taky je krasny hnedy oci od první chvile když jsem ji uvidel jsem citil ze ona je sukezni. :P Slecna Paula mi nabidla v priplatkach oral bez a strik do pusy a tohle se mi libi od 15 let. Při navratu ze sprchy na me cekala na pokoji slečna Paula a sundava ze sebe saty a svleka se do naha, kocham se a slintam při pohledu na jeji sexy postavou a krasnyma plnyma prsama ona ma krasny plny prsa kozicky c 3. Jestli je to plastika prsou nevim neptal jsem se. Akci zacala Paula kourenim a celou dobu mi se divala uprimne do oci a ja ji přitom hladil jeji prsa. Potom mi nabidla ze mi nasadi kondom a zeptala se jakou sexulani pozici zacneme ? rekl jsem ze na klasiku. Při sukani na pozici misionar jsem citil , při dotyku a objeti ze Paula ma vonavou sametovou plet. Dalsi pozice byla na konicka a Paula chvili sukala v pozici ve drepu a potom na kolenou me urcite by stoho boleli kycle kdybych byl na jejím miste. Na zaver mi Paula nabidla ze me bude kourit do konce, poprosil jsem jestli mi bude lizat koule, tohle byl muj sexualni zážitek, Paula mi lizala koule a jazykem lizala místo mezi zadkem a varlatama kde to prijemne lechta. Na zaver me vykourila a udelala me pusou a ja se ji vystrikal do pusy a celou dobu meho orgasmu se mi poctive divala do oci Na chodbe se Karamelka Paula rozloučila podani ruky a pusu na pusu a me se tohle setkani libilo. Urcite tuhle sympatickou milou sukezni slecnu chci videt ještě znova. Mrdaci a norníci neváhejte objednete se za slecnou Paulou kde vas ceka luxusni sexualni zážitek. :D
petr40
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 27. čer 2020, 21:58

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků