Hledat  

Dara (704 019 627) Olomouc

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Dara (704 019 627) Olomouc

Příspěvekod borecek82 » pon 7. zář 2020, 9:16

Dara (704 019 627) https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-dara-olomouc-73

Dělá na celkem profláklém bytě v Nových sadech, ale ten sídlák poskytuje celkem anonymitu. Byt, pokoj, koupelna jsou fajn, žádná ratejna.

Daře může být okolo těch 40, je poměrně malinká, s velkými prsy, hezkým obličejem a s již trochu bříškem a zadečkem, které již ztrácejí hezký tvar. Chtělo by to začít s pohybem. Domluva přes hovor a pak ještě sms, v pohodě a milá. Po příchodu usměvavá, placeno 800/půlhodinu. Proběhl orálek s, 69ka a začala ona na mě. Pak jsme se otočili a zakončení proběhlo zezadu. Do 15 min. od příchodu vyřešeno. Při sexu udržovala oční kontakt a usmívala se. Dle předchozích recenzí toto nedělala, takže buď se z nich poučila nebo jsme si prostě sedli (aj řekla, že se jí líbím).
Dále nabídla masáž, kterou jsem přivítal. Musím říct, že masírovat (na to, že je ťapka) celkem umí. Vzhledem k tomu, že jsem byl asi ten den poslední, celkem jsme si sedli a asi si chtěla povídat, takže masáž byla skoro půlhodinová.

Závěrem jsem z toho měl pocit, že jsem byl u kámošovy ségry. Kouř a sex bych hodnotil dvojkou, postavu spíš už trojkou - faldíky tam prostě jsou, prsa jsou zmenšované (modelované) s celkem znatelnými jizvami. O GFE se asi hovořit nedá, ale vesměs přístup milý. Tipl bych si, že celý den plno nemá, takže ideální volba, když je pytel plný a z favoritek žádná nezvedá. Vzhledem k ceně a přetáhnutému času masáží to byla návštěva, které jsem určitě nelitoval.
borecek82
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 23. bře 2017, 11:28

Re: Dara (704 019 627) Olomouc

Příspěvekod Brnodef » pon 7. zář 2020, 15:11

Vyzkouseno a souhlas se vsim co je psano. Nechal jsem se zlakat recenzi kolegu.
Domluva paradni pres sms reagovala rychle a uz ton psani me nabudil.
Dara je strasne v pohode a hrozne sympaticka.
Byt po rekonstrukci, je tam vic holek ale pristup v pohode je to novy panelak.
Placeno 800/pul hodka. Zadne extra jsem nebral.
Probehl trojboj a zakonceno kourenim.
Lituji ze nemela cas hodinu.
Jak zavitam do olmiku opacko zaruceno.
Brnodef
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. úno 2020, 18:06

Re: Dara (704 019 627) Olomouc

Příspěvekod paul40 » pát 18. zář 2020, 5:18

Za mně spokojenost. Usměvavá holka kterou to fakt baví.
paul40
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 30. bře 2014, 11:04

Re: Dara (704 019 627) Olomouc

Příspěvekod Dobermann » stř 3. úno 2021, 17:15

ale jo.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků