Hledat  

Suly (Privat Asia) 773 050 393

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Suly (Privat Asia) 773 050 393

Příspěvekod jarjaroslav » ned 1. lis 2020, 15:40

Věk: 22 let
Výška: 165/166 cm
Váha: 46 kg
Prsa číslo: 2
Vlasy: Černé


Přemýšlím nad nějakou větší exotikou než ShowParkem. V nabídce Asia Privatu
se mi zamlouvá Suly. Domluva přes WhatsApp v angličtině. 1 500 (30 min.)/2 000 (45 min.)/2 500 (hod.). V ceně OB, líbání, lízání. Objednávám se na XX:30. Plzeňská XX.

5 minut před domluveným termínem informuji privát o svém příchodu. Mám popojít k vedlejšímu domu a zazvonit. Nasládlý puch :( . Vítá mě Suly, alespoň dle šatů. Obával jsem se, že mi podstrčí nějakou jinou (poznal bych to vůbec :D ?). Zutí a odchod do pokoje. Zde platím 1 500 Kč za 30 min. Suly mi něco říká, ale vůbec jí nerozumím :shock: . Tak řeknu „shower“, s čímž souhlasí a odvádí mě po částečném svléknutí do koupelny.

Koupelna oddělena od chodby látkovým závěsem. Dvě pračky, záchod, naproti „trůnu“ červené světýlko ve tvaru srdce :roll: , vedle sprchový kout. Na podlaze vlhká rohožka. Nad sprchovým koutem okénko s barvou začerněným sklem. Prostor osvětlen LED světélky. Bílý ručník sotva obepnu kolem svého vosího :D pasu. Když vidím kabeláž, vzpomenu si na pěstírny (jen přirovnání, žádnou flóru jsem nespatřil) :lol: .

Suly čeká na chodbě. Po opětovném doprovodu na pokoj se prý za minutku vrátí. Nad nočním stolkem obrázky s asijskými motivy. Suly si odkládá bílé šaty a zůstává v černých kalhotkách (nebo tangách?). A hned se vrhá do akce. Líbání s jazykem, cítím Listerin. Začíná olizovat penis, zastavuji ji a říkám si o kondom, který poté vytahuje z šuplíku. Sex ještě brzdím náhlým nápadem. Žádám Asiatku (prý poloviční Korejku) o autoerotiku pomocí vibrátoru, který zahlédnu během hledání kondomu. Dole slečna neholená. Vyvrcholení se podaří již během orálu. Suly ubrouskem otírá moje ústa (později pochopím, proč - část dne nevědomky strávím s pusou zapatlanou od rtěnky :evil: ), poté svoje a následně mi sundává kondom.

Suly velmi milá a ochotná, české dívky by se mohly inspirovat. O podobném přístupu jsem četl v recenzích Thajek. Konverzace ale obtížná :evil: . Angličtinu Suly moc nezvládá, nabízí francouzštinu nebo korejštinu. Využíváme posunky a bavíme se ve stylu „Já Tarzan, Ty Jane. :lol: “ Chvíle ticha se Suly snaží vyplnit líbáním.

Končíme. Suly jde prozkoumat obsazenost sprchy. Po otevření dveří zahlédnu nějakého naháče s potetovanými zády (klienta) :evil: . Poté následuji Suly. Z koupelny slyším ženský hlas, ale mám jít dál. Nahá potetovaná kolegyně mě ujišťuje, že „OK.“ Krátká sprcha, do pokoje se vracím v XX+1:00. Rozloučení, pár dalších nesrozumitelných slov :D a v XX+1:05 stojím venku.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků