Hledat  

Zkušnosti masáže

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Zkušnosti masáže

Příspěvekod frantisekp » čtv 12. lis 2020, 14:35

Zdravím pánové,
plánují cestu do Prahy a narazil jsem na asi nový masážní salon https://www.massagehall.cz, má někdo nějaké zkušenosti? Moc recenzi jsem nenašel a na google mapách tomu moc nedávám.
frantisekp
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 12. lis 2020, 14:31

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod romanzbrna » čtv 19. lis 2020, 21:06

Dost pruhledne promo. Tvuj prvni prispevek a hned takovyto dotaz...
romanzbrna
 
Příspěvky: 155
Registrován: čtv 30. zář 2010, 7:17

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod Adolf.Shitler » čtv 19. lis 2020, 21:21

Hlas ve videu na těch webových stránkách je z robota, to je skutečně salón k popukání, možná tam i robot masíruje :D
Adolf.Shitler
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 4. led 2010, 13:35

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod frantisekp » sob 21. lis 2020, 19:00

romanzbrna píše:Dost pruhledne promo. Tvuj prvni prispevek a hned takovyto dotaz...

asi kdyby to bylo promo tak bych psal jinak :roll: :roll:

Adolf.Shitler píše:Hlas ve videu na těch webových stránkách je z robota, to je skutečně salón k popukání, možná tam i robot masíruje :D

taky jsem se tomu zasmál :D

uvidíme, možná se tam stavím příště, tuhle nebylo místo...možná pak něco napíšu, ale očividně tu o to nikdo nestojí :roll:
frantisekp
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 12. lis 2020, 14:31

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod romanzbrna » pon 23. lis 2020, 14:49

Nejspis opravdu nestoji. Asi davame prednost sexu pred nejakym predrazenym patlanim olejem...
romanzbrna
 
Příspěvky: 155
Registrován: čtv 30. zář 2010, 7:17

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod frantisekp » stř 25. lis 2020, 21:39

romanzbrna píše:Nejspis opravdu nestoji. Asi davame prednost sexu pred nejakym predrazenym patlanim olejem...

100 lidi = 100 chutí ..
frantisekp
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 12. lis 2020, 14:31

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod Namor2345 » ned 6. pro 2020, 14:28

Na masáži v Massagehall Praha (Rabbitt hall) jsem byl zhruba před měsícem. Vybral jsem si masáž Pussycat, která je v akci. Slečna Lexi byla velmi příjemná, nabídla i lízání, které je součástí masáže. Překvapilo mě, že na recepci sedí mladý muž, který měl velmi příjemné jednání. Rád se znovu vrátím. Můj příspěvek není reklamou na tento salon, byl jsem skutečně spokojeným zákazníkem.
Namor2345
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26. dub 2018, 11:56

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod acx » ned 6. pro 2020, 18:43

Namor2345 píše:Na masáži v Massagehall Praha (Rabbitt hall) jsem byl zhruba před měsícem. Vybral jsem si masáž Pussycat, která je v akci. Slečna Lexi byla velmi příjemná, nabídla i lízání, které je součástí masáže. Překvapilo mě, že na recepci sedí mladý muž, který měl velmi příjemné jednání. Rád se znovu vrátím. Můj příspěvek není reklamou na tento salon, byl jsem skutečně spokojeným zákazníkem.


Dokonce lízání ? Kolik jsi platil a na jak dlouho, lízání trvalo jak dlouho? To pro srovnání s privátem ... . :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod Namor2345 » úte 8. pro 2020, 7:16

Pokud si zvolíš masáž Pussycat, tak ano. Již dlouhou dobu mají akci na 90 minut za 2400 Kč. Žádný další příplatek. Masérka Lexi pochází z Ukrajiny. Protože ovládám ruštinu, dalo se s ní dobře pokecat. Některé mají v profilu i francouzské líbání, ale po tom jsem nepátral. Podívej se na web massagehall.cz.
Namor2345
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26. dub 2018, 11:56

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod acx » úte 8. pro 2020, 13:27

Namor2345 píše:Pokud si zvolíš masáž Pussycat, tak ano. Již dlouhou dobu mají akci na 90 minut za 2400 Kč. Žádný další příplatek. Masérka Lexi pochází z Ukrajiny. Protože ovládám ruštinu, dalo se s ní dobře pokecat. Některé mají v profilu i francouzské líbání, ale po tom jsem nepátral. Podívej se na web massagehall.cz.


Jistě, že jsem si web před dotazem našel, čekal bych od tebe recenzi a ne výtah z webu. Co takhle něco víc o masérce, průběhu, ... . O tom jsou recenze, takhle to vypadá spíš na reklamu ... .
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod Namor2345 » úte 8. pro 2020, 16:56

Objednal jsem se na 90 ti minutovou masáž. Pět minut před začátkem jsem zvonil na zvonek. Byl jsem vypuštěn. Na uvítanou jsem dostal nabídku panáka nebo čaje. Vše v ceně. Hned přišla předem objednaná dívka Lexi v černém župánku a vysokých botičkách. Odvedla mě do pokoje kde jsem měl připravený župan a jednorázové pantofle. Lexi mi nabídla na začátku společnou sprchu. Pod župánkem měla i černé spodní prádlo. Dívka krásná, foto sedí. Po sprše následovala klasická masáž zad proložená B2B. Asi po 20 minutách otočka a B2B zepředu. Po dalších 10 minutách poloha 69 a ruční masáž penisu. Pipinkou mi nasedla na obličej a asi 10 minut do mého vyvrcholení jsem Lexi vychutnal jazykem. Dále mi nabídla k mazlení své rozkošné nožičky a pak opět 69 a druhé kolo včetně líbání. Jediné, čeho jsem se nedočkal byl objednaný piss. Platil jsem až po masáži, což je sympatické.
Namor2345
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26. dub 2018, 11:56

Re: Zkušnosti masáže

Příspěvekod Namor2345 » úte 8. pro 2020, 17:03

Po přečtení své odpovědi jsem zjistil, že automatická oprava zaměnila slůvko lízání a líbání. Líbání jsem neabsolvoval.
Namor2345
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26. dub 2018, 11:56


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků