Hledat  

zlin - 731 059 801

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Příspěvekod valdivia » úte 24. dub 2007, 23:01

matt píše:Cau valdivia, ta pani v tom pradle ma tak 42, dela vse vcetne analu, ceny pul hodky 1000, hodka 1500 + anal 500, byl jse tam, ta fotka vypada dobre ale skutecnost je vyznamne horsi, je celkem sympaticka, ale v obliceji nic moc, postava take nic moc, jsou na ni videt roky, za tu cenu nebrat


Dík za info.
valdivia
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 25. čer 2005, 14:46

Příspěvekod matt » úte 30. říj 2007, 14:06

PETR1623 píše:Zdravim Matta mel bych dotaz nevis kam se podelal Simonka z Otrokovic,delala na privatu u nadrazi?Nejak se ztratila a rad bych ji zase navstivil.Kdybys nahodou vedel,tak napis byl bych rad .Diky


Ahoj PETR1623, tak ta Simonka dela na private, ktery je vedle Pizzerie u Capa, pozor, nezamenovat tento privat s silenou kurvou, ktera dela take kousek od teto pizzerie, kontakt na ni je 603 37 66 22. Ceny ma 800 pul hodka a 1400 hodka, v cene vse vcetne analu a oralu bez az do konce
matt
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 11. črc 2005, 14:12

Simonka??

Příspěvekod Nrain » stř 31. říj 2007, 17:55

Mohl by dát někdo bližší info na Simonku, jak vypadá? A co slečna, která pracuje v Zlín-Malenovice? Mělo by jí být 28 let. tel.: 732 844 123.

Já sem navštívil Markétu-privát na úrovni, dřív pracovala na Podhoří, nyní na velkým kinem v tech nových bytech. Ten nový privát je velice pěkný, ale ťapinka má cca 40 let, 173 cm a je při těle :( . Trochu upovídaná, ale nejsou to žádné nesmysly. Kdybych měl zhodnotit sex známkou jak ve škole, tak za 4. Profesionální přístup a ty kila navíc jí ubírají nejen na snaživosti v sexování. Takže její nejoblíbenější poloha je na zádech. Ceny 1/2 h. 1000 ,- a 1h. 1500,-. Tuto bych rozhodně nedoporučoval.

Druhá ťapinka, říká si Linda a sídlí be třetím patře čedoku. Pro neznalce je to výškáč naproti hotelu Ondráš. Její zhruba 35let, 165 cm, prsa 2-3 pevné,cca 60kg, tmavé vlásky. Řekl bych na svůj věk ujde. Byt má pěkný,čistý, dá se srovnát s tím co měla Markéta na Podhoří. v sexu snaživá, orál bez, nechla si postříkat záda a myslím, že by to šlo i jinam. Ceny 1/2 800,- a 1h 1200. V ceně je orálek bez, análek říkala nedělá.
Jinak docela příjemná. Tel.: 739 901 844.

Rád bych ve Zlíně pokud možno zkusil něco do 30 let, pěkného a voňavého. Proto se ptám na Simonku a slečnu z Malenovic, ty by snad měly mít pod třicet.
Dík a lovu zdar... :wink:
Nrain
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18. zář 2007, 12:19

Re: Simonka??

Příspěvekod Zero » pát 2. lis 2007, 5:40

Nrain píše:Mohl by dát někdo bližší info na Simonku, jak vypadá? A co slečna, která pracuje v Zlín-Malenovice? Mělo by jí být 28 let. tel.: 732 844 123.

Já sem navštívil Markétu-privát na úrovni, dřív pracovala na Podhoří, nyní na velkým kinem v tech nových bytech. Ten nový privát je velice pěkný, ale ťapinka má cca 40 let, 173 cm a je při těle :( . Trochu upovídaná, ale nejsou to žádné nesmysly. Kdybych měl zhodnotit sex známkou jak ve škole, tak za 4. Profesionální přístup a ty kila navíc jí ubírají nejen na snaživosti v sexování. Takže její nejoblíbenější poloha je na zádech. Ceny 1/2 h. 1000 ,- a 1h. 1500,-. Tuto bych rozhodně nedoporučoval.

Druhá ťapinka, říká si Linda a sídlí be třetím patře čedoku. Pro neznalce je to výškáč naproti hotelu Ondráš. Její zhruba 35let, 165 cm, prsa 2-3 pevné,cca 60kg, tmavé vlásky. Řekl bych na svůj věk ujde. Byt má pěkný,čistý, dá se srovnát s tím co měla Markéta na Podhoří. v sexu snaživá, orál bez, nechla si postříkat záda a myslím, že by to šlo i jinam. Ceny 1/2 800,- a 1h 1200. V ceně je orálek bez, análek říkala nedělá.
Jinak docela příjemná. Tel.: 739 901 844.

Rád bych ve Zlíně pokud možno zkusil něco do 30 let, pěkného a voňavého. Proto se ptám na Simonku a slečnu z Malenovic, ty by snad měly mít pod třicet.
Dík a lovu zdar... :wink:

Zcela souhlasím :
ad 1) Markéta - dříve Podhoří,nyní za kinem - tak to je fakt o ničem.Velký zadek,povadlý prsa.Super ukecaná,ale blbá teda není.Jestli chce za půl.hodin.1000 - tak to je výsměch!Pro jistotu tel. na tuto vykopávku - 606 108 442.Rozhodně nebrat.
ad 2) Linda - budova Čedok.Milá,příjemný paní ve věku cca 35-40 let,v sexu snaživá,čas moc nehlídá.Pěkný privát.Cena 800 za půl..Velmi dobrá relaxace.Dělá od Po do So do rána,dělá i eskorty.Pokud mohu srovnat-jedná se o opravdu dobrý podnik.
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Příspěvekod Nrain » pát 2. lis 2007, 14:20

A co ty dvě mladé slečny co jsem zmiňoval? Siminka by měla být někde v centru Zlína a ta druhá v Malenovicích kousek od Tesca? o:-o Jedu příští týden do Zlína a k Lindě se mi už nechce. Taky bych rád něco nového max. do 30 let, ale ať je to milé voňavé a aby to nebylo tlusté. Tak nebuďte škrti a něco přihoďte, od toho to tady je ...

Dík ...
Nrain
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18. zář 2007, 12:19

Příspěvekod matt » pon 5. lis 2007, 13:53

to Nrain, Simonka sidli hned v baraku vedle pizzerie u Capa, vek 26, vetsi dvojky prsa, stihla, vzhled je průměr, dělá vše včetně análu 800/1200, má i erotické prádlo, stojí za vyzkoušení
Jinak ta v těch Malenovicích ma tak 25 let, je silnější, velký zadek, veny má 1200/hodinka včetně análu, ale byl jsem tam cca před rokem, tak už to možná změnila
Jestli chceš něco pod 30 let, tak Jižní Svahy, tel.606 939 159 - mají více telefonů, jsou tam 2 holky, věk kolem 22, štíhlé, prsa menší 2, privát čistý, holky snaživé, ale jde vidět, že už to nějaký pátek dělají, především ta černovláska, ceny 800/1200. Pokud jsi tam nebyl, stojí rozhodně za vyzkoušení, nejlepší privát ve Zlíně dle mého názoru, tam je to jistota.
Zatím čau.
matt
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 11. črc 2005, 14:12

dik

Příspěvekod Nrain » pát 9. lis 2007, 13:34

Díky Matte za doporučení. Ale nějak mně to nevyšlo a nemůžu proto přihodit žádnou recenzi. Jinak sem si volal na číslo Simonky,abych si ověřil ceny a služby a zvedla to nějaká její kolegině. Chtěl sem slyšet Simonku v telefonu, protože to mně vždycky honě napoví.
Ještě sem v infáči narazil na slečnu 22 let, tmavovláska. V telefonu zněla velice příjemě. Je to Aneta o které tu už taky bylo psáno. tel.: 606 559 114. Akorát je blbé, že pracuje jen do 16:00, to mě překvapilo.

Takže až pojedu zase do Zlína, tak se musím uvolnit a někam zajít. Mám totiž dojem, že to tu upadá a nikdo nic nepřidává. Nebo tu spíš jen lidi chodí pro typy a sami pak nic nepřihodí.
Mějte se ... :wink:
Nrain
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18. zář 2007, 12:19

Zlín - Malenovice, tel.732 844 123

Příspěvekod Zero » stř 14. lis 2007, 23:08

"Nevěra,která se nepočítá" - takhle nějak začíná inzerát v Infoservisu slečny ze Zlína-Malenovic.Je to privát kousek od Tesca,dobře se to dá najít,parking též bez potíží.Problém může být snad jet v tom,že slečna toho má opravdu moc,tak je složitejší se někdy dovolat.Ale s trochou štěstí se to dá zvládnout.Slečna Táňa je udržovaná ,asi 25 letá dívčina,byt je pěkný ,čistý,udržovaný a sympaticky působí domodra laděná koupelna.Pokec se slečnou - velmi příjemný,je vidět ,že Táňa má rozhled a vyzná se.Rozhodně nečekejte nějakou hloupou husičku.Jen jeden miniproblém-slečna je trochu oplácanější,hlavně v té nižší partii.Takže nic pro příznivce "hubených tyček".Ale je potřeba objektivně přiznat,že nějaké to kilíčko navíc ťapinka hravě dohání fajnovým a příjemným sexíkem.Holt musí se nechat ,že tady se sexuje s chutí a nikoliv jen z povinosti.Ještě pro úplnost ceny - 800,-na půl, 1200 hod.Orál bez je v ceně.A taky jeden fajn postřeh-na čas se až tak důsledně nekouká,což hodně oceňuji.Celkové hodnocení -
dosti dobrý podnik.
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Re: Zlín - Malenovice, tel.732 844 123

Příspěvekod Footfetisistazhavirova » ned 9. pro 2007, 13:32

No to by mohla být ona-na Norníkovi sem našel foto,tak ho sem dávám.
V kostce je to asi to nejlepší,co ve Zlíně je.Jinak všechno ostatní ve Zlíně,vypadá jinak než se prezentuje,nebo jsou to starý báby a ještě všechno šíleně drahý.Asi lepší je jedna v Hradišti a nebo Brno,Olomouc.Zlín nebrat-kromě té v Malenovicí.Citace z Norníka"
Jezdim do Zlina služebně už asi 12 let,tak mám přehled a musím říct,že
to stojí za hov....
Blbější město na priváty jsem dlouho neviděl.Drahý,hnusný holky(ty co inzerujou v Infoservisu-vypadají úplně jinak-hnusnější).
Brno je lepší...ale Zlínu se vyhněte.
Snad je pravda ta z Malenovic-jestli je to ta blízko Baumaxu(od Přerova začátek Zlína)-dokonce vám dám na ní fotku protože sem si ji tajně blejsknul-je opravdu pěkná a milá a nic nehraje.jsou to snad-ještě platí čísla:732844123 , 604555654.
Problém je,že je asi nová-nešlape dlouho a je asi dost vytížená,protože se na ní těžko dovolává,aloe to jediné je ve Zlíně schůdný tak to zkuste.
To asi mluvíte o dvou různých ženských,protoze ta na té fotce klidně může být ta z toho prvního domu od Baumaxu(Tesca)ve Zlíně.Je v prvním vchodě,v prvním patře a myslím že na dveřích má napsáno Petra Foltýnová.Dívám se na tu fotku a je to asi fakt ona.Je sice problém se s ní domluvit-dovolat se na ní,ale když se to podaří stojí to za to.Na čas nekouká a je asi to nejlepší co ve Zlíně je.Nechápu proč o holkách tak škaredě mluvíte-každá se živí jak umí.Kdyby nebylo poptávky,nebyla by ani nabídka.Ale je to pravda,ve Zlíně to nestojí jinak za nic.Ještě jeden tip v Hradišti,ale ta kromě toho pracuje,takže je taky štěstí se s ní domluvit- 606 349 356.
Asi je lepší zajet někam jinam-Brno,Olomouc?Kdo to znáte,nechte tady nějaký dobrý kontakty..od toho to fórum je,ne?
Fotka je na:http://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?p=40907



Zero píše:"Nevěra,která se nepočítá" - takhle nějak začíná inzerát v Infoservisu slečny ze Zlína-Malenovic.Je to privát kousek od Tesca,dobře se to dá najít,parking též bez potíží.Problém může být snad jet v tom,že slečna toho má opravdu moc,tak je složitejší se někdy dovolat.Ale s trochou štěstí se to dá zvládnout.Slečna Táňa je udržovaná ,asi 25 letá dívčina,byt je pěkný ,čistý,udržovaný a sympaticky působí domodra laděná koupelna.Pokec se slečnou - velmi příjemný,je vidět ,že Táňa má rozhled a vyzná se.Rozhodně nečekejte nějakou hloupou husičku.Jen jeden miniproblém-slečna je trochu oplácanější,hlavně v té nižší partii.Takže nic pro příznivce "hubených tyček".Ale je potřeba objektivně přiznat,že nějaké to kilíčko navíc ťapinka hravě dohání fajnovým a příjemným sexíkem.Holt musí se nechat ,že tady se sexuje s chutí a nikoliv jen z povinosti.Ještě pro úplnost ceny - 800,-na půl, 1200 hod.Orál bez je v ceně.A taky jeden fajn postřeh-na čas se až tak důsledně nekouká,což hodně oceňuji.Celkové hodnocení -
dosti dobrý podnik.
[[/img]
Footfetisistazhavirova
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 8. pro 2007, 12:08

Re: Zlín - Malenovice, tel.732 844 123

Příspěvekod Zero » ned 9. pro 2007, 16:42

[quote="Footfetisistazhavirova"]No to by mohla být ona-na Norníkovi sem našel foto,tak ho sem dávám.

Snad je pravda ta z Malenovic-jestli je to ta blízko Baumaxu(od Přerova začátek Zlína)-dokonce vám dám na ní fotku protože sem si ji tajně blejsknul-je opravdu pěkná a milá a nic nehraje.jsou to snad-ještě platí čísla:732844123 , 604555654.

Pro pana z Havířova : opisovat jiné recenze z "Norníka" - to je dosti jednoduchý .Nemám pravdu?Zkus třeba taky něco napsat sám!Ale to by tě to stálo nějakou pětku - tak nevím,jestli to zvládneš.
Co se týká té holky od Tesca v Malenovicích - tak na té fotce co je na "Norníkovi" /viz příloha níže/ je někdo zcela jiný,než Táňa,která tam pracuje dnes.
Obrázek
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Příspěvekod matt » pon 10. pro 2007, 16:49

Ahoj všem, musím vám popsat moji páteční otřesnou zkušenost, kterou jsem do teď nevydýchal. Volal jsem na inzerat v Infoservisu - Erot.masaze v centru Zlina a jine sluzby, tel: 773 116 992.
Zvedla to žena, jak jinak a ptam se ji, co a jak, odpovedela, ze dela masaze zakoncene oralem, cena 1/2 hod 800 a hodina 1000, ptam se jak vypada, rikala stihla blondyna. prsa c.3, dole upravena, ptal jsem se, zda dela klasiku- proste zda picha, ona ze jo. Tak jsme se domluvili a jedu za ni, je na Kvitkove, vedle pohrebnictvi.
Dojdu tam, nevypadala spatne, popis celkem odpovidal, byt cisty, mela eroticke pradlo na sobe + jsem si vyzadal puncochy, rekl jsem , ze chci aj pich, na to ona ze + 200, vzal jsem teda hodku za 1200. Hodil jsem sprchu a slo se na vec, s tim, ze jeste jak jsem ta dosel, tak se ptam, zda dela oboustranny oral a zda je vyholena, ona ze ano.
Lehl jsem si, a nechal si udelat masaz, jakz takz OK, az na to, ze si mezi tim vyridila 2 hovory, coz jsem zacal pomalu tect. No nic, rikam ji, at si sunda kalhotky, ze ji vylizu pitku, sundala a tam drn jak krava, chlupata byla jak beranica, az se mi zvedl kufr, rikam, co to ma znamenat, ze rikala, ze je vyholena a ted toto. Kurva, ona ze vyholena neni, ale ze je upravena, no nic, rekl sem si 1200 v prdeli, tak si aspon zamrdam, rikam, pujdem na to zezadu, ona OK, slo se na to, ona ze ne hluboko, hovno, normalne sem ju sukal, po asi 30 sek, ze ju to boli a ze pujdem zepredu. OK, slo se zepredu, to ze ji boli zada, ze mi ho vykouri, rikam, ok, ona ze jestli chci bez, rikam ze ne, ze by chtela urcite priplatit, ona ze by teda chtela, nasrany sem byl uz jak hrom, ale udelat jsem se presto chtel, rikam, pujdem z boku, sli jsme z boku, ona ze ju to tak nebavi, sem se uz neudrzle, stahl sem primku a hodil ju po ni, ze du pryc a at si najde jinou praci, kdyz sukat neumi a ani se ji nechce. Tot vse pratele, mozna su kokot ja, ale toto me fakt nasralo.
Jinak uz opravdu nevim kde ve Zline zajit, asi zacnu jezdit Olomouc, je to tady cim dal horsi.
matt
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 11. črc 2005, 14:12

Příspěvekod rore » pon 10. pro 2007, 18:54

Asi jsi to nezamýšlel, ale právě jsi jí dohodil dalšího klienta,docela jsi mě navnadil, zřejmě ji brzy otestuju.Drny ty já totiž děsně rád, co nesnáším jsou vyholený, a pořádný bobr je dnes velice vzácné zboží a je třeba si ho hýčkat.No, navštívíme, vyzkoušíme a dáme vědět :D
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Příspěvekod matt » pon 10. pro 2007, 19:02

zamyslel nezamyslel, vyzkousej a uvidis, jeste male doplneni, je ji tak +- 42
matt
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 11. črc 2005, 14:12

Příspěvekod matt » pon 10. pro 2007, 19:08

nejde ani tak o ten drn, jako o tu neochotu a laxnost, no mozna jsme si nesedli, mele o picovinach misto aby se venovala peru, kour za 4, spis ruka nez pusa, suk za 5, jsem zvedavy na tve hodnoceni...mej se...
matt
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 11. črc 2005, 14:12

Re: zlin - 731 059 801

Příspěvekod ananape311 » pon 2. lis 2020, 9:35

Sex seznamka - odstraněn reklamní odkaz Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.
ananape311
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 2. lis 2020, 9:32

Předchozí

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků