Hledat  

Nela , 731 212 190, Olomouc

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Nela , 731 212 190, Olomouc

Příspěvekod Zero » ned 15. dub 2007, 6:55

Paní Nela inzeruje v Profitu,kde se etabluje jako "Nela 33 let,štíhlá,dlouhé,tmavé vlasy po pás,....atd." .Privát je v Olomouci,na ul.Zikova,v blízkosti marketu Albert.Nela je sice štíhlá,s vlasy po pás,ale tipnul bych věk tak kolem 40.V obličeji nijak zajímavá,prsa malá a povadlá,nad pravým ňadrem má vytetovanou palmu,či něco podobného.Byt je stroze zařízen,jen pro účely placeného sexu-tedy pokojík jen s postelí,jenž je snad nafukovací,neboť mi to tak blbě připadalo.Jinak v pokojíku jeden delší věšák,nějaké police a toť vše.Abych byl úplný-privát je samozřejmě v paneláku,byt v přízemí,vpravo od výtahu.Ceny má Nela přijatelné,tedy 800,- za půlhod.-přičemž neúčtuje žádné další poplatky za orál bez atd..To mi přijde docela fajn,neboť mne vždy naštve,když si holka za "žužlání bez" účtuje nesmyslných 500,což teda naštěstí tahle paní nedělá.Co se dá ještě hodnotit kladně,tak to je snaha o jakési erotické prádélko-samodržící punčochy,krátká sukénka,průsvitná halenka.I když bych měl podotknout,že tyto doplňky nebyly zrovna posledním výkřikem z modních salonů-nicméně snaha se cení.Co se týká postelové aktivity-tak ta není až tak špatná.Nečekejte sice nějaký zázrak,ale dojem je spíše kladný.Orální sex provozuje zkušeně dobře,při šukačce mění polohy ,jak si řeknete.A celkové hodnocení?Řekl bych to asi takto - Nela určitě zjevem není finalistka Miss ČR.Ale na druhou stranu se snaží a je komunikativně příjemná,takže nemám potřebu ji tady moc hanit.Já osobně však podruhé tuto erosenku mít nemusím a raději se poohlédnu jinde.
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Příspěvekod arctica » pon 16. dub 2007, 22:50

zřejmě zaskočím... neměl by jsi odkaz na galerii s holkou vyse zminovane podobnou? Pro predstavu:o) Ikdyz by mi tvuj vycerpavajici popis mel stacit... diky za nej.
arctica
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 31. bře 2007, 1:23

Re: Nela , 731 212 190, Olomouc

Příspěvekod flight » ned 6. kvě 2007, 17:20

Zero píše:Paní Nela inzeruje v Profitu,kde se etabluje jako "Nela 33 let,štíhlá,dlouhé,tmavé vlasy po pás,....atd." .Privát je v Olomouci,na ul.Zikova,v blízkosti marketu Albert.Nela je sice štíhlá,s vlasy po pás,ale tipnul bych věk tak kolem 40.V obličeji nijak zajímavá,prsa malá a povadlá,nad pravým ňadrem má vytetovanou palmu,či něco podobného.Byt je stroze zařízen,jen pro účely placeného sexu-tedy pokojík jen s postelí,jenž je snad nafukovací,neboť mi to tak blbě připadalo.Jinak v pokojíku jeden delší věšák,nějaké police a toť vše.Abych byl úplný-privát je samozřejmě v paneláku,byt v přízemí,vpravo od výtahu.Ceny má Nela přijatelné,tedy 800,- za půlhod.-přičemž neúčtuje žádné další poplatky za orál bez atd..To mi přijde docela fajn,neboť mne vždy naštve,když si holka za "žužlání bez" účtuje nesmyslných 500,což teda naštěstí tahle paní nedělá.Co se dá ještě hodnotit kladně,tak to je snaha o jakési erotické prádélko-samodržící punčochy,krátká sukénka,průsvitná halenka.I když bych měl podotknout,že tyto doplňky nebyly zrovna posledním výkřikem z modních salonů-nicméně snaha se cení.Co se týká postelové aktivity-tak ta není až tak špatná.Nečekejte sice nějaký zázrak,ale dojem je spíše kladný.Orální sex provozuje zkušeně dobře,při šukačce mění polohy ,jak si řeknete.A celkové hodnocení?Řekl bych to asi takto - Nela určitě zjevem není finalistka Miss ČR.Ale na druhou stranu se snaží a je komunikativně příjemná,takže nemám potřebu ji tady moc hanit.Já osobně však podruhé tuto erosenku mít nemusím a raději se poohlédnu jinde.
tak,tak,já měl stejný pocit.Jako když jdeš k milence,a proto jsem se vtátil a ona mě to oplatila přístupem,mě se zdálo,že si sex užívá a třeba na koníčka se do toho úplně polžila.Fakt je,že ty doplńky by mohla obnovit :lol:
flight
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 2. pro 2006, 23:33


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Prcik a 7 návštevníků