Hledat  

Nela, privát Mon Cherri, Olomouc (704 478 761)

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Nela, privát Mon Cherri, Olomouc (704 478 761)

Příspěvekod borecek82 » pon 8. úno 2021, 7:57

Nela, privát Mon Cherri Olomouc, 704478761, http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-nela-olomouc-privat-935
moje recenze z jiného fóra
Asi první recenze tady, i když holčina už pár měsíců maká. Domluva na tomhle privátu vždycky v pohodě. Co je trochu naprd, že tam holčiny i bačová kouří, takže i když v šukcimře smrad není, tak třeba ručníky trochu cítit jsou a když se jimi otřete, tak pak i vy.

Ale zpět k Nele. Holčina je mírně při těle, ale pevná (60 kg asi ne, spíš k 70 kg). Prsa jsou hezky pevné větší trojky. Obličej dost průměr, na ulici bych si jí asi nevšiml. Chová se ale mile a vstřícně. Příplatky jako OB nabídnuty, ale nevyužity. Ani nelituji, protože upřímně kouř za moc nestál, ale zase se u něho nechala prstit. Pěkně u toho tekla. Pak hup na koníčka, kde se zbytek aktu odehrál. Zdálo se mi, že se zvládla i udělat, protože ta její grimasa byla docela strašidelná. :lol:
Vydržela nahoře celkem dlouho a poloha pro mě ideální - nohy má takové "selské" a v této poloze moc vidět nejsou a zase prsa jsou úplně v ideální poloze k ohmatávání. Sex se mnou ji buď doopravdy bavil nebo to alespoň zdařile předstírala, což hodnotím kladně. Závěr do gumy. Poté se ještě přitulila a byl nějaký pokus o konverzaci. Dojem z toho mám, že to není žádná myslitelka, ale celkem nenásilně lichotila a asi je i v reálu celkem fajn. Čas se zde počítá od dveří ke dveřím a ne čistý na pokoji. Holt to tak bačová holky nutí dělat.

Ceny na privátu 700/900/1100/1400. Opáčko ještě nevím, protože kromě prsou nic, co bych musel vidět podruhé. Ale zase si asi nechá pěkně naložit a sex jí podle mě baví a je příjemná.

edit: Fotky v inzerci podle mě jsou její (i podle té špatně rozmazané kérky na paži, která je na jedné fotce aj trochu vidět). Nicméně bych řekl, že za těch pár měsíců něco přibrala a je trochu silnější. Ale nic, co by byl důvod k otočce. Věk má v naP 26 a na AM 28, což doopravdy odpovídá a přes 30 jí podle mě není.
borecek82
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 23. bře 2017, 11:28

Re: Nela, privát Mon Cherri, Olomouc (704 478 761)

Příspěvekod vulcan » pon 8. úno 2021, 17:15

borecek82 píše: Nela, privát Mon Cherri Olomouc, 704478761 , http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-nela-olomouc-privat-935
... Domluva na tomhle privátu vždycky v pohodě. Co je trochu naprd, že tam holčiny i bačová kouří, takže i když v šukcimře smrad není, tak třeba ručníky trochu cítit jsou

k Nele. Holčina je mírně při těle, ale pevná (60 kg asi ne, spíš k 70 kg). Prsa jsou hezky pevné větší trojky. Obličej dost průměr, na ulici bych si jí asi nevšiml. Chová se ale mile a vstřícně.
a asi je i v reálu celkem fajn. Čas se zde počítá od dveří ke dveřím a ne čistý na pokoji. Holt to tak bačová holky nutí dělat.
Ceny na privátu 700/900/1100/1400. Věk má v naP 26 a na AM 28, což doopravdy odpovídá a přes 30 jí podle mě není.


Též jsem ji navštívil a v podstatě souhlasím s borecek82.
Privát v Neředíně v Olomouci, obvykle je tam dobrá domluva. Vede to tam bačová Míša, která dříve šukala, nyní jen hlídá ty holky. Je na ně docela přísná. Mají tam jen jeden pokoj.
Dohlíží jim na čas, pokud tam bačová není, je vše o dost benevolentnější.
Kladem jsou dobré ceny 900 / 1400 a i poměr cena / prožitek, v mnohém jsou ty holky (všechny 3) mnohem lepší než některé sebevědomé zlatokopky.

Nela má 28, postava ženská, pevná, prsa dle mne menší 3. Chová se velmi příjemně. A docela dobře vnímá sex, je krásně vzrušivá, pěkně se udělala. Líbání a prstění ano, celkově fajn návštěva.
nela OC.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3466
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Nela, privát Mon Cherri, Olomouc (704 478 761)

Příspěvekod Adam89 » stř 9. čer 2021, 8:49

Nějaké info zda privát ještě funguje, jaké slečny tam akt. jsou, případně zda je možné se s holkama domluvit "mimo privát"?

Michala měla pod sebou vždy hezké holky, ovsem vadil mi kouř v bytě, přesně počítáný čas na minuty a o tom že tam holky jedou 50/50 nemluvě. Raději už nějakou domu místo do Neředina na Jilovou mířím do Slavonina.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Nela, privát Mon Cherri, Olomouc (704 478 761)

Příspěvekod Kojol » stř 15. zář 2021, 20:51

Týden zpátky Karolína, dříve Anet.
Byl jsem u ní po roce. Oral bez 500 nahoru.
Takže jsem platil 2k na hodinu.
Pořád je stejně naruziva, nechá si slusne naložit. V prvním kole měla postříkanou část tváře a nějak ji to nevadilo.
Holka fajn.
Další týden zkusím lussy s Anet dohromady.
Dám info o trojce.
Kojol
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. črc 2020, 17:08


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník