Hledat  

Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Paulie88 » čtv 13. črc 2023, 15:05

Nemá někdo novější zkušenost? Zase začala nabízet po delší době i s prostorem a Vysočina celá a okolí je v nabídce naprostá zoufalost, tak mě láká konečně zkusit, ale poslední nějaké info víc jak před rokem a ještě nic moc, když naopak první recenze byly vesměs dost pozitivní ... :/
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Muay » čtv 13. črc 2023, 19:04

Paulie88 píše:Nemá někdo novější zkušenost? Zase začala nabízet po delší době i s prostorem a Vysočina celá a okolí je v nabídce naprostá zoufalost, tak mě láká konečně zkusit, ale poslední nějaké info víc jak před rokem a ještě nic moc, když naopak první recenze byly vesměs dost pozitivní ... :/

Chystám se na ni o víkendu dam pak info :D
Muay
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 29. dub 2020, 5:02

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod berlin » pon 24. črc 2023, 21:19

Byl u ní v poslední době někdo ?Inzeruje na Vysočině mam to dost daleko dik za info
berlin
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 24. srp 2020, 20:56

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Paulie88 » pát 28. črc 2023, 11:22

Mně to tenkrát nevyšlo časově a kolega tady samozřejmě vědět nedal, tak nejspíš nebyl .... Zkoušel jsem jí psát hned teď v pondělí jestli přes týden či o víkendu bude fungovat a přišla mi jen strohá odpověď "NE" :D , takže těžko říct co s ní, navíc teď inzeruje že chce uspořádat nějaký gangbang menší , což by mohlo být sice zajímavé, ale to není úplně můj šálek kávy.
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Muay » úte 1. srp 2023, 5:47

Podle me si ted akorát z chlapů dela prdel. Dá si inzerat a nemá pořad čas. Řekne ze bude o víkendu a o víkendu není. Pak jakoze pořádá gangbang akci a taky nic. Asi labilní paní bych to tak viděl
Muay
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 29. dub 2020, 5:02

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod berlin » stř 9. srp 2023, 12:23

Asi bude divná zas inzerije gangbang otázka jestli ten první se vůbec uskutečnil
berlin
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 24. srp 2020, 20:56

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod berlin » ned 20. srp 2023, 11:41

Nějaké info gangbang ?Jestli má cenu vážit cestu mam to dost daleko a foto v profilu je aktuální ?Dik
berlin
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 24. srp 2020, 20:56

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Pacco » pát 1. zář 2023, 8:00

Ahoj, já u ní byl před dvěma roky na návštěvě a za mě dobrý. Bylo to teda jen 1 vs 1 :)
Pacco
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 24. čer 2005, 23:01

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod berlin » pát 24. lis 2023, 20:12

Na víkend inzerce někde Měřín mám to dost z daleko dvakrát jsem u ní byl když byla na vysočině, jestli ji někdo zvás navštíví nějaké info jestli má cenu vážit tu cestu ikdyž tehda to prostředí nebylo zrovna nic moc dík za info
berlin
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 24. srp 2020, 20:56

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod DrRush » pon 27. lis 2023, 13:19

berlin píše:Na víkend inzerce někde Měřín mám to dost z daleko dvakrát jsem u ní byl když byla na vysočině, jestli ji někdo zvás navštíví nějaké info jestli má cenu vážit tu cestu ikdyž tehda to prostředí nebylo zrovna nic moc dík za info


Mno, tak pokud jsi u ní byl na Vysočině, tak Měřín je taky na Vysočině, cca 10km od Vekého Meziříčí, takže si moc nezajedeš :)
DrRush
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 11. říj 2010, 15:50

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod berlin » pon 5. úno 2024, 21:51

Nějaké info podle fotek vypadá dost hrozně dik
berlin
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 24. srp 2020, 20:56

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod christopher » pon 5. úno 2024, 22:02

berlin píše:Nějaké info podle fotek vypadá dost hrozně dik

Tak pokud už podle fotek vypadá dost hrozně tak proč tě zajímá info :lol:
christopher
 
Příspěvky: 58
Registrován: ned 15. říj 2023, 6:31

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod berlin » úte 6. úno 2024, 7:03

Protože že mě překvapila ta změna před pár roky taková nebyla
berlin
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 24. srp 2020, 20:56

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Paulie88 » úte 6. úno 2024, 14:16

Nechtěl jsem původně psát "recenzi", protože mi to tu přijde mrtvé a sám jsem se žádné pořádné za roky nedočkal, ale tak ... chuť byla velká a před nějakou dobu jsem jí konečně vyzkoušel ...

Domluva na amatérech asi na třetí pokus, kdy předtím vždy nemohla. Ale jeden jsem se asi trefil a do 5 minut jsme byli komplet domluveni. Po telefonu překvapivě moc příjemný hlas a pohodová domluva.
Z toho co jsem tu četl dřív, tak změnila lehce působiště, ale pořád je v baráčku a pořád je sama a ano, pořád tam topí kamínkama :D ale místo fakt super diskrétní a dobře přístupné autem.

Následně už těžko říct. Co se týče vzhledu, mě se líbí moc. Fotky za mě v pohodě a dá se říct, že souhlasí s realitou. Přírodní klín já mám moc rád, takže to je věc co mě i nalákala a rozhodně mě vůbec nevadí. I v obličeji za mě taková "úplně" obyčejná holka od vedle, ale za mě moc hezká, ale to je věc vkusu. Po příchodu proběhla sprcha, ta je tu v pohodě, ani žádná vana což je fajn. Co se týče akce, tak za mě takové nemastné / neslané. Super hned je cena 1300 / za půl hodiny ale co je hlavní tak komplet bez stupidních příplatků. Takže určitě mnohem lepší volba, než kdekoliv v Brně třeba.
Kouří bez celkem obstojně, ale na mě byla až moc aktivní i v honění, tak jsem jí musel zpomalit abych se hned nevystříkal což by se stalo a byla by to konečná. Přešli jsme na klasiku na koníčku a misionáře, ale po chvilce hned nastal problém u mě, nevím jestli kombinací únavy po práci, možná lehce těsnější gumou a nebo tím, že tam měla příšerně přetopeno těmi kamínky :D tak mi vercajk moc nespolupracoval, což bylo samozřejmě o ničem. Pak mě i dostala, když jsem to chtěl zkusit zezadu - že zezadu prý určitě ne, že ho mám moc velkého. Neslyším to jako poprvé, i když si nemyslím že je to něco extra, ale tohle se mi ještě nestalo, kupodivu dřív jedna nechtěla na koníčka kvůli tomu :D ...
Tak už jsem to vzdal a nechal se dodělat pusou, kdy se nechala hezky postříkat. Pak jsem dal opět sprchu a poté jsme ještě chvíli pokecali. Jako kámoška musím říct, že by byla úplně super, ale takhle těžko říct, jestli vlivem všech věcí můžu hodnotit pozitivně, či negativně. Zezačátku byla i dost nesmělá, ale pak se rozpodívala, tak třeba při opakované návštěvě by to bylo mnohem lepší, ale to těžko říct :)
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod klukuzr » stř 21. úno 2024, 12:38

Byl jsem také nedávno. Jak praví kolega- mě se také líbila, jak obličejem, tak postavou. Domek na samotě- ideál, topení v kamínkách, pokecá, odreaguješ se. Ale jak přišlo na věc, tak mi přišla taky taková nemastná neslaná, na bradavky nešahat, do kundy prsty nedávat....ale kouří dobře, tělo rajcovní. Třeba při opakované návštěvě bude i více "živočejší". Ale jelikož tady v okolí žádná jiná není, tak buďme rádi za aspoň za ni.
klukuzr
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 20. lis 2018, 9:59

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků