Hledat  

Claire, 736 499 852 (736499852), Olomouc

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Claire, 736 499 852 (736499852), Olomouc

Příspěvekod borecek82 » stř 17. bře 2021, 9:30

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-klara-olomouc-privat-944/claire-38335
Objednání proběhlo bez problému, domluva na půlhoďky. Navigace trochu zahaprovala, neboť dům je nový, a google mapy ještě číslo neumí dobře navigovat. Mapy.cz umí, ale zase ještě ukáží na místo, kde nic podle mapy nestojí, tak je to matoucí. Nicméně po zavolání jsem dostal číslo domu naproti, a pak už to bylo snadné. Parkování před domem je v pohodě.
Claire mě uvítala v korzetu, kterému dominovaly plné dvojky. V obličeji je pohledná, fotky odpovídají - je štíhlá, postavu má opravdu hezkou. Byt je nový, koupelna luxusní. Ceny 1000/1500, vše s ochranou. Líbání, lízání či cokoliv jiného nelze.
Orál hodnotím průměrný, kouří pusou bez přihoňování, ale žádná velká nápaditost. Výdrž naopak byla, to hodnotím kladně. Sex taky průměr. Nevím, zda se by se to zlepšilo opakovanou návštěvou, ale staví se do poloh, aby byl kontakt s norníkem co nejméně osobní. Oči měla zavřené, až jsem se jí musel zeptat, jestli v poloze na koníčka neusnula. :lol: Nahoře vydrží tak dlouho, dokud si neřeknete o změnu polohy. Měl jsem chvíli chuť ji za ten neosobní, chladný přístup, nechat nahoře co nejdéle. No, nakonec jsme to ukončili na misionáře, kde už se alespoň dívala na naše kopulující orgány. Pohled do očí, který je podle mě v sexu důležitý, během styku vůbec neproběhl. Škoda.
Po samotném aktu jsme pokračovali povídáním. Neměla po mně dalšího klienta, tak jsme kecali tak dlouho a příjemně, že jsem odcházel sice o dost později, než jsem chtěl, ale nakonec s velmi příjemným celkovým pocitem.
Opáčko si nechám projít hlavou, naivně si myslím, že by další schůzka mohla proběhnout v méně sterilní atmosféře.
P.S.: Po dotazu na konkurenční fórum nečekejte náznaky GFE ani při další návštěvě. Holka hezká, ale víc jak půlhodinky s ní bych nedával, žádné ledy se při druhém kole neprolomí.
borecek82
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 23. bře 2017, 11:28

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků