Hledat  

Silikonová Nicol z Prahy

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod alexik33 » stř 14. dub 2021, 7:51

Máte někdo zkušenost se silikonovýma pannama?
Kámoš už na privátu v Praze, kde je mají byl a líbilo se mu to.
Koukal jsem na stránky a nabízí teď eskort za 1900 na hodinu.
Musim se přiznat, že Nicol se mi fakt líbí https://privat.naughtyharbor.cz/nase_pa ... oll-nicol/
Na fotce je jako živá... :roll:
Máte někdo zkušenost, jak vypadá v reálu? Šli byste do toho?
Díkes Lexik
alexik33
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. led 2021, 13:01

Re: Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod abriel » stř 12. kvě 2021, 10:01

Můžete si opravdu užít nafukovací panenku?.? Nechápejte mě špatně, ptám se, protože opravdu nevím a jsem zvědavý.. :?: :?:
abriel
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 6. kvě 2021, 13:22

Re: Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod acx » stř 12. kvě 2021, 10:23

abriel píše:Můžete si opravdu užít nafukovací panenku?.? Nechápejte mě špatně, ptám se, protože opravdu nevím a jsem zvědavý.. :?: :?:


Nezkusíš, nevíš :lol: V každém případě bude vstřícnější a aktivnější než některé pracovnice :lol:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod tojejedno » čtv 13. kvě 2021, 18:04

Proti gustu zadny disputat :D Jak uz rikal kolega acx, je dost mozny, ze kvalita pozitku bude pravdepodobne vyssi, nez s velkym procentem podprumernych spolecnic, ktere se v soucasne dobe na trhu vyskytuji :D Nicmene co me naprosto uzemnilo je na tech jejich strankach, kdyz si sjedete kousek dolu, sepsana uplna novela o tom, jak "maminka je slovenka a tatinek prazak, v 19 jsem odesla z domova, touzim stat se spisovatelkou a blablabla" :D A tech panen tam maji v nabidce jeste dalsich 7 a kazda ma sepsanej vlastni pribeh :D
tojejedno
 
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod Dylenhunt » čtv 13. kvě 2021, 18:10

Tak zážitek sice může být lepší než s řadou, ale i cena je furt nadprůměrná, no tak to máš aspoň i s divadlem.

Ale co beru pozitivní, každý 2-3 roky je znát dost značnej technologickej pokrok, myslim, že koncem desetiletí se už můžem, pomalu, začít blížit androidím šlapkám jak beletrie nebo filmů. To by zas mohlo trochu zatlačit na ty živý, aby šel nahoru poměr cena/výkon.
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod petras60 » pát 14. kvě 2021, 6:51

Za pár let nebudou holky potřeba kam toto spěje.Ještě,že my starší ročníku to krásný už máme za sebou lituji mladou generaci mají se na co těšit šukat gumu. :lol: :lol: :lol:
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Silikonová Nicol z Prahy

Příspěvekod Dylenhunt » pát 14. kvě 2021, 19:26

No tak zas s tím jejich přistupem se madame nemůžou divit, že na ně každej sere a radši si chlapi vymyslí a vyrobí umělý :arrow:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků