Hledat  

Bobříci v Brně

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Bobříci v Brně

Příspěvekod xsaver » čtv 15. dub 2010, 10:07

.
Naposledy upravil xsaver dne sob 4. čer 2016, 22:12, celkově upraveno 1
xsaver
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 10. čer 2005, 15:10

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Leo2 » pon 19. dub 2010, 16:50

O.K. ale ještě bys tam mohl napsat adresy privátů a odkazy na jejich inzeráty a svoje recenze na šukání s nimi.
:oops: Např. bobr Zuzana tu má svoje docela dost nelichotivé vlákno, že by se změnila? A co ostatní? :roll:
Caw Leo
Leo2
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 2. říj 2009, 16:23

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod jiji » ned 11. črc 2010, 9:39

hledám v brně nějakou s pořádnou chlupaticí.prosím o radu
jiji
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. dub 2009, 18:21

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod xsaver » pon 28. bře 2011, 14:20

.
Naposledy upravil xsaver dne pát 3. čer 2016, 23:26, celkově upraveno 1
xsaver
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 10. čer 2005, 15:10

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Velkaokurka » stř 30. bře 2011, 11:59

jiji píše:hledám v brně nějakou s pořádnou chlupaticí.prosím o radu


Katka na Hlinkach mivala chlupatou klin. Je mila slovenka. Dela vsechno s kondomem. Ma kolem 35 roku, ale jeste vypada dobre. Vzdycky mela dobry pristup, ale posledni dobou jsem za ni nebyl. Snad se vyholila. . .
Je uz tady o ni vlakno.
Velkaokurka
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 2. pro 2010, 18:37

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod grafik » ned 5. čer 2011, 19:21

Niki 776770989 příjemná s bobříkem, obří kliťák, dobrý parkování čistý privát, plnoštíhlá asi 40 let velký kozy


Marta 776234198 příjemná s bobříkem, velký pysky , čistý privát, asi 60 let, blondýna plnoštíhlá


Katka - privát Eden , Běhounská 22, Brno - dlouhovlasá s opravdu velkým bobrem později byla na ulici Merhautova


Zuzka již zde citovaná ......
grafik
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 5. čer 2011, 19:12

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod grafik » ned 5. čer 2011, 19:32

Už jsem to kdesi psal fajn bobříka měla Katka z Běhounské, hnědovláska vlasy po zadek

dále Marta asi 60/3 od přehrady, má i velký pysky , čistý privat, dobrý parkování , domluva mírně kolísavějsí, dělá jen někdyT: 776234198

Niki 40/7, prsatá, plnoštíhlá, pěkná černá kundička, velký kliťák, příjemný přístup, dobrý parkování , čisto, \T: 776 770 989


ještě jsem si vzpoměl na Martu , blond, plnoštíhlá, 7. patro, ul. Sevastopolská tel. měla pevnou linku

Olga, asi 55, plnoštíhlá zrzka, Bohunice T: 604525471
grafik
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 5. čer 2011, 19:12

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod grafik » ned 5. čer 2011, 19:34

Velkaokurka píše:
jiji píše:hledám v brně nějakou s pořádnou chlupaticí.prosím o radu


Katka na Hlinkach mivala chlupatou klin. Je mila slovenka. Dela vsechno s kondomem. Ma kolem 35 roku, ale jeste vypada dobre. Vzdycky mela dobry pristup, ale posledni dobou jsem za ni nebyl. Snad se vyholila. . .
Je uz tady o ni vlakno.

mrkni se na příspěvek níže
grafik
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 5. čer 2011, 19:12

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod macin » ned 5. čer 2011, 19:57

někdo holky, jiný vdolky a někdo bobříky .....na sexprivátu je ještě nka Irenka
macin
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 5. čer 2011, 19:50

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » sob 16. črc 2011, 13:17

jiji píše:hledám v brně nějakou s pořádnou chlupaticí.prosím o radu

Niki 776770989 - chlupatá, příjemný přístup, 40 tka, velká prsa, tmavovláska s černým klínem.,o umí tak autoerotiku

Fajn je Marta 776234198- chlupatá, obarvená blondýnka co si nechá protáhnout i análek, věk kolem 60 tky nemá zábrany

Olina 604525471- chlupatá, rusovláska věk kolem 60 tky, plnoštíhlá fajn přístup

Takovéto jsou mé zkušenosti. Je na tobě zda vyzkoušíš nebo budeš hledat jinde. Přeji hodně zdaru. Chodím s kámošem Macinem, máme podobný vkus. Oceňujeme spíše klid, čistý prostředí, zralou ženu co se s ní dá pokecat, vypít kafe a není to takové hrk hrk.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod moravvia » pát 5. srp 2011, 8:04

Mám s Niky trochu jinou zkušenost - po telefonu nepříjemná, že spěchá k lékaři
a na dotaz orálku bez mě sprdnula, že je třeba umět číst, prý píše, že je vše s gumou...
Schválně jsem se na její nabídky na různých servrech dnes díval a toto NIKDE neuvádí.
Holt náladoví jsme všichni, je třeba to mít na paměti. Může se tak stát, že někdo
i přes dobré recenze od kolegů, moc spokojen nebude.
moravvia
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23. zář 2009, 8:14

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod macin » stř 10. srp 2011, 11:59

herman píše:
jiji píše:hledám v brně nějakou s pořádnou chlupaticí.prosím o radu

Niki 776770989 - chlupatá, příjemný přístup, 40 tka, velká prsa, tmavovláska s černým klínem.,o umí tak autoerotiku

Fajn je Marta 776234198- chlupatá, obarvená blondýnka co si nechá protáhnout i análek, věk kolem 60 tky nemá zábrany

723049294.již anál nedělá a pracuje jen vyjímečně, minulý týden jsem jí potkal v městě to je Marta Sevastopolská ulice

K těm bobříkům - jak píše herman u Niki jsem taky byl, fajn ženská, příjemný prostředí, na mě sice silnější,vyšší než já preferuji, ale nakonec jsem byl rád, že jsem zůstal, protože tu autoerotiku fakt umí. Byl to hezký zážitek. Má pěkně chlupaťoučkou.
paní Martu - Marii jsem vyzkoušel na análek - má ji chlupatou, místy šedivou. Příjemný prostředí. Pravdou je, že na její věk jsem čekal ostych a zábrany a ty nemá. Takže taky hodnotím kladně.
Nicméně jsem slyšel od kolegy, že kdysi chodil na privát na Erbenovu ulici a tam působila paní starší Martina, pěkný chlupatý klín, pak byla někde u Ronda, kontakt nemám, ale protože nejsem ani horňák ani dolňák asi bych byl rád za kontakt a vyzkoušel bych.
macin
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 5. čer 2011, 19:50

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod macin » sob 24. zář 2011, 18:52

moravvia píše:Mám s Niky trochu jinou zkušenost - po telefonu nepříjemná, že spěchá k lékaři
a na dotaz orálku bez mě sprdnula, že je třeba umět číst, prý píše, že je vše s gumou...
Schválně jsem se na její nabídky na různých servrech dnes díval a toto NIKDE neuvádí.
Holt náladoví jsme všichni, je třeba to mít na paměti. Může se tak stát, že někdo
i přes dobré recenze od kolegů, moc spokojen nebude.


Niki nebývá každý den - pokud někde spěchala neměla asi inzerát. Ona je fakt pohodová,pěkný bobřík a obří nádherný kozičky, no možná si zrovna volal nevhod.Každý každýmu nesedne Jinak pravdu má , že na wwww.sexprivat.cz má vše s ochranou. Pokud nikde neuvádí, že je vše bez nebo orál bez je vše s ochranou. Každopádně v tomhle se jí zastanu. Nejen jí, ale i jiných holek, mockrát jsem se s holkama bavil na tohle téma jak jim chlapi nadávají, že nedělají bez když jiné ano. Zrovna Niki mě taky sprdla, že nevím , že kapela se dá chytit i do pusy. Řikal jsem si kecá. Mám známého doktora, nekecá a nekecala. Já si vážím těch co chodí s gumou, já bych bez neriskoval ani ten orál. :oo:
macin
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 5. čer 2011, 19:50

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod priwic » úte 27. zář 2011, 9:29

[Byl jsem u příjemný kočky, plnoštíhlá tmavovláska Nikča tel. 776770989, Brno, dobrý parkování, byt čistý. Příjemný pokec u dobrýho čaje, měla na sobje hezký prádlo i punčošky, moc hezký šaty takový červený rajcovní. Udělala mi moc hezkou autoerotiku, že se mi postavil a bylo. Určitě bude opáčko. Jinak má i hezký kozy.
priwic
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27. zář 2011, 9:24

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod cesta » stř 16. lis 2011, 19:14

: 776770989 - Paní Niki jsem nejprve vyzkoušel na sexík po telefonku za kredit, bylo to slovně přesně co jsem si představoval, dala na výběr něžně, sluššně, neslušně...Vybral jsem neslušně a musím říct holka se odvázala a stálo to za to. Tak jsem dal na radu nejen Vaši, ale i na Huberta na sexprivátu a dodám stojí to za to. Nádherná chlupatá kunda, stál mi po několikrát. Příjemný kouření, vyžívala se v tom, prvně špičku a pak sála. Autoerotika no to mi aý tolik neřeklo, ale jak jsem zajel zezadu vjel jsem jí na G , tekla. Aspon pro mě super. Byt velmi čistý.Přístup fajn i hezký prádlo, pěkný podpatky, to já taky umím ocenit. Vizuelně obyřejná vesničanka, ale umí to pořádně rozjed, já tedy určitě zopáknu a rád.yzkopušel jsem nádhernýho řernýho bobřika a ty obří kozy nade mnou no naprostá balada a spokojenost - :oo:
cesta
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř 16. lis 2011, 19:09

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků