Hledat  

Ostrava Tina Mar.Hory Korunní 603 712 041

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Ostrava Tina Mar.Hory Korunní 603 712 041

Příspěvekod vulcan » stř 15. čer 2016, 0:39

Ostrava Tina Mar.Hory Korunní 603 712 041.
Dřívější dobré reference od Ostraváků mně vedla k návštěvě této pohledné slečny.
ajsjl_ov_tina_korunni.jpg

Domluva spolehlivá, má svůj vlastní byt v Mariánských Horách, ulice Korunní. Hodí vám klíče z okna :D .
Ve dveřích Vás uvítá opravdu pohledná slečna, zhruba 26 let, menší, tak 160cm, štíhlá 49kg, prsa menší 1-2. Je vidět, že se o sebe stará, chodí fo fitka, sportuje a tak tělíčko má jak lusk, navíc krásně jemnou pokožku. Velmi sexy má zadeček, je si toho vědoma a aktivně jej vystrkuje. Pak taky má krásné své vlastní háro, viz fotky.
Nedelá ťapku dlouho,ale je už zkušená, ví co a jak, je opatrná a nejspíš trochu dominantní (prý je to její ochrana při její postavě).
Byt má uklizený, vkusný, jen nemá letiště, a tak orgie se odehrávají na takovém širším gauči, což u 2 štíhlých nevadilo, ale u nějakého tělnatějšího kolegy bych si to nedovedl představit :D
Zpočátku si nechává jistý odstup, později byla přítulnější, pochopila, že jsem spíše aktivnější já a tak se s ní dalo pohrát a dobře zasexovat. Má krásnou, voňavou pipku, :wink: a fakt neskutečný zadek, poloha zezadu je div ostravského světa. :D Vše s ochranou, žádný problém s časem, rozumná i v názorech a povidání.
Cena 1000 Kč za hodinu. Škoda, že není blíž.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků