Hledat  

Sex--Breclav

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Sex--Breclav

Příspěvekod fantom150 » čtv 27. pro 2018, 12:35

fantom150
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 16. říj 2012, 18:25

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod ruller » ned 30. pro 2018, 0:22

Toto byla recenze kdyz tam byla Karin sama. Tak pak nam napis tvoji zkusenost
Fuckingshit píše:Hrozná flegmoška... Jalový sex, bez špetky něčeho vzrušivého. Chvílemi úplně zamlklá, jako by nevnímala. Připadalo mi, že neví co chce... Teda na to jaké má ceny 1500/h a nenechá se ani lízat, bych očekával víc. Já byl za 1000 na půl. Zase je dobré, že nehlídala vůbec čas, byl jsem s ní přes hodinu :) Tak pak si s ní zaplaťte za hodinu... Ale třeba tam budete 2 hodiny :wink: Nevím... Za mě trochu naivní holčina, co si spíš jenom hraje na kurvu.
ruller
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 23. kvě 2011, 7:46

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod nickyjohn » pon 9. pro 2019, 22:52

nickyjohn
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 3. zář 2017, 9:55

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod Fuckingshit » stř 11. pro 2019, 20:49

nickyjohn píše:http://www.gpsluzby.webnode.cz
zkousel nekdo ?


Díval jsem se na ty webovky a ta moje recenze byla na dívku, která se tam momentálně nenachází... Ty první dvě to nejsou určitě, ta třetí (Ilona) možná, není tam víc fotek bohužel. Ale nejspíš už tam není. To jen tak na upřesněnou... :wink:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod GIRLSPRIVAT » čtv 23. led 2020, 3:58

Pánové POZOR na tuhle slečnu! Dříve inzerovala jako Vendy Břeclav pod tel.číslem 704 287 202 .
Nyní používá jméno Nikol ale má pořád stejné číslo . Odkaz na inzerát: https://www.sex.cz/breclavnikolprivat
Pracovala v Břeclavi ze začátku v Privátu Girls Privát Břeclav . S privátu jí vyhodili jelikož byla neskutečné prase. Podle některých klientů kteří chodili i za jinými slečnami tak prý s každým druhým chodila za příplatek bez gumy. Navíc jako její bývalá kolegyně vám zde o ní něco napíšu.
Slečna Vendy a neboli teď Nikol provozuje služby i v době kdy má menses .Používá jednoduchý trik aby to její klienti nepoznali. Do pochvy si zasunuje houbičky na nádobí aby během pohlavního styku klient neměl zakrvacený penis a nemohl poznat že souloží přes krámy . Další prasárna je ta že za den vystřídá i 10 mužů ale ani po jednom se nejde umýt. Potom má neskutečnou legraci s toho že klient před vámi ji postříkal prsa a ten druhý po něm to olízal. Nebo že se jí jeden vystříkal do pusy a s druhým se hned potom líbala. Nejvíc se směje tomu když má v sobě tu houbičku a přijde ji jeden z Vás vylízat a ještě si za to vezme příplatek. Za to že lížete přes krámy. Jednou měla dokonce chronický zánět pochvy a neskutečně hnisavé výtoky , a s tímhle klidně dál poskytovala služby .Chutná Vám pánové když z jejich úst konzumujete semeno muže který se jí tam vystříkal před Vámi ? Ne? Tak si zvykejte jelikož tahle mrcha Vám to dělá schválně. A nebo jednoduše za tímto prasetem kterému nic neříká hygiena nechoďte .
GIRLSPRIVAT
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 23. led 2020, 3:47

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod petras60 » čtv 23. led 2020, 7:57

Ahoj,jen něco k houbičkám ty pasáci holkám kupují a musí pracovat aji v době měsíčků mají volno jen první den když mají bolesti,toto vím určitě,houbičky si koupíš třeba tady e-kondomy.cz a garantuji Ti ,že je používá 30% dívek určitě přes to nejede vlak.Co se týče ostatního co píšeš je mi z této děvky na blití,ale prasata na to vlezou bohužel.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod jarjaroslav » pát 24. led 2020, 0:52

petras60 píše:Ahoj,jen něco k houbičkám ty pasáci holkám kupují a musí pracovat aji v době měsíčků mají volno jen první den když mají bolesti,toto vím určitě,houbičky si koupíš třeba tady e-kondomy.cz a garantuji Ti ,že je používá 30% dívek určitě přes to nejede vlak.Co se týče ostatního co píšeš je mi z této děvky na blití,ale prasata na to vlezou bohužel.

Já bych si dotyčné nepletl se sexuálními otrokyněmi, privátů spousta, dívek nedostatek, takže nějaké nucení se asi konat nebude. Spíše pasáci budou mít problém dámy aspoň trochu ukočírovat :idea: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod krtek01 » úte 3. bře 2020, 20:12

GIRLSPRIVAT píše:Pánové POZOR na tuhle slečnu! Dříve inzerovala jako Vendy Břeclav pod tel.číslem 704 287 202 .
Nyní používá jméno Nikol ale má pořád stejné číslo . Odkaz na inzerát: https://www.sex.cz/breclavnikolprivat
Pracovala v Břeclavi ze začátku v Privátu Girls Privát Břeclav . S privátu jí vyhodili jelikož byla neskutečné prase. Podle některých klientů kteří chodili i za jinými slečnami tak prý s každým druhým chodila za příplatek bez gumy. Navíc jako její bývalá kolegyně vám zde o ní něco napíšu.
Slečna Vendy a neboli teď Nikol provozuje služby i v době kdy má menses .Používá jednoduchý trik aby to její klienti nepoznali. Do pochvy si zasunuje houbičky na nádobí aby během pohlavního styku klient neměl zakrvacený penis a nemohl poznat že souloží přes krámy . Další prasárna je ta že za den vystřídá i 10 mužů ale ani po jednom se nejde umýt. Potom má neskutečnou legraci s toho že klient před vámi ji postříkal prsa a ten druhý po něm to olízal. Nebo že se jí jeden vystříkal do pusy a s druhým se hned potom líbala. Nejvíc se směje tomu když má v sobě tu houbičku a přijde ji jeden z Vás vylízat a ještě si za to vezme příplatek. Za to že lížete přes krámy. Jednou měla dokonce chronický zánět pochvy a neskutečně hnisavé výtoky , a s tímhle klidně dál poskytovala služby .Chutná Vám pánové když z jejich úst konzumujete semeno muže který se jí tam vystříkal před Vámi ? Ne? Tak si zvykejte jelikož tahle mrcha Vám to dělá schválně. A nebo jednoduše za tímto prasetem kterému nic neříká hygiena nechoďte .


Mohu vědět co vám udělala ? Četl jsem celou diskuzi na Norníkovi a je neskutečné jak na ní hážete špínu. Nevím jestli jste její pasák, zřejmě ano, protože si v diskuzi neustále protiřečíte. Být tou slečnou, tak bych dal pár chlapům zadarmo aby vám přijeli pořádně rozbít hubu. Tohle se nedělá!
Kód: Vybrat vše
http://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?f=18&t=28727&hilit=vendy+b%C5%99eclav&start=195
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod jarjaroslav » úte 3. bře 2020, 21:38

krtek01 píše:Být tou slečnou, tak bych dal pár chlapům zadarmo aby vám přijeli pořádně rozbít hubu. Tohle se nedělá!
Kód: Vybrat vše
http://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?f=18&t=28727&hilit=vendy+b%C5%99eclav&start=195

Vítejte v civilizovaném světě :roll: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod krtek01 » úte 3. bře 2020, 23:21

V civilizovaném světě se takhle lidi nechovají i kdyby to byla pravda. Jak se říká - na hrubý pytel hrubá záplata :?
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod doberso » sob 11. dub 2020, 10:50

Asi před dvěma lety jsem navštívil videochat https://isexy.cz/, kde je internetová masturbace a mluvil jsem tam s dívkou ... asi dva měsíce. byla to jen komunikace, nějaký erotismus ... pak nabídla setkání v reálném životě. Dokonce jsem ji pozval na své místo, ale pak jsem se rozhodl, že to nestojí za to. Vysvětlil jsem jí a myslím, že mi rozuměla. Máte nějaké zkušenosti?
doberso
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 1. dub 2020, 11:56

Re: Sex--Breclav

Příspěvekod jarjaroslav » sob 11. dub 2020, 12:31

doberso píše:Asi před dvěma lety jsem navštívil videochat https://isexy.cz/, kde je internetová masturbace a mluvil jsem tam s dívkou ... asi dva měsíce. byla to jen komunikace, nějaký erotismus ... pak nabídla setkání v reálném životě. Dokonce jsem ji pozval na své místo, ale pak jsem se rozhodl, že to nestojí za to. Vysvětlil jsem jí a myslím, že mi rozuměla. Máte nějaké zkušenosti?

X (překlad do AJ po zkopírování do...)
About two years ago I visited video chat https://isexy.cz/, where is internet masturbation and I talked to a girl there ... about two months. it was just communication, some erotism ... then she offered a real-life meeting. I even invited her to her seat, but then I decided it wasn't worth it. I explained to her and I think she understood me. Do you have any experience?


Google Translator :D ?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ssss a 8 návštevníků