Hledat  

Marion 704725945

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Marion 704725945

Příspěvekod miuramiura » ned 4. led 2015, 22:54

Zdravím, zaujal mě inzerát slečny Marion.

http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... asaze-brno

Máte někdo nějakou zkušenost? Uvažuji o návštěvě tak se chci informovat :)
miuramiura
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 11. črc 2014, 18:47

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod email » pon 5. led 2015, 9:46

Narazil jsem na nějakej návod či co.

Poznámky k častým dotazům:
Co je vyloučeno...sex, orál bez kondomu. (a nejde o otázku peněz, ani když mi pár tisíc navíc slíbíte, tak stále odmítám...kapišto? :) ...pokud se podívám na nabídku, pak laciných štětek, co vám tohle nabídnou bez keců, je veliký dostatek.

Nepřijímám pozvání na soukromé schůzky, ani za klienty nechodím domů.

O víkendu většinou nepracuji, často se stává, že jsem i na telefonu nedostupná. To samé platí pro páteční večer.

Je možné, že zvednu telefon i v noční hodinu, ale posledního klienta plánuji tak, aby masáž končila nejpozději v devět večer. Takže mi nevolejte v deset večer, jestli se za půlhodinu nemůžete stavit, nemůžete :D objednat se na jindy nebo mít nějaký dotaz ke službám, není problém :)

Nezlobím se, když mi napíšete sms, když se třeba nemůžete dlouho dovolat...ale odpovídám na sms typu: "Mohl bych dneska ve tři?" apod. pokud máte dotazy na poskytované služby a jiné podobné, pak vydržte až se dovoláte, nebo mi nechejte dotaz tady (ale nečekejte, že vám tu hned odpovím, jsem dost vytížená :D)

Děkuji za pozornost, opravdu nechci prudit, ale ulehčit vám čas a práci :)

Těším se na Vás :)
email
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned 10. bře 2013, 10:15

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod stp » pon 5. led 2015, 10:49

Já jsem vyzkoušel...sídlí v Kr. Poli...je tam více lidí, ale s nikým jsem se nepotkal...holka je mladá, drobná a docela hezká...pokud očekáváte profi masáž, tak běžte jinam...tady je to spíše na odreagování a klouzání po sobě :-)...účel to splnilo a dokonce se nechala i prstovat...jediné, co bych vytknul je nezpevněné bříško...cenu si už bohužel nepamatuju :-(
stp
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 27. úno 2012, 14:00

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod miuramiura » pon 5. led 2015, 20:59

Cha chá ten návod je fakt skvělej. Úplnej manuál :)

Stp, jak to myslíš je tam více lidí. To jako více masérek? Jakej má přístup fik, fik ať je hotovo, nebo je to přístup toková jako přítelkyně...?

Jinak díky za info, celkem mě čím dál více láká. :mrgreen:
miuramiura
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 11. črc 2014, 18:47

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod František » úte 6. led 2015, 13:44

Mám podobné poznatky jako Stp. Holka podle mne velmi sympatická a dá se příjemně pokecat. Cena je 1.000 Kč na hodinu, tak jako všechny holky u Míši na Těšínské.
František
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 2. kvě 2005, 13:23

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod miuramiura » stř 28. led 2015, 20:51

Františku, jsem mimo brněnský. Tak se omlouvám za stupidní dotaz. Míša na Těšínské je nějaký větší privát? Mislel jsem, že se jedná o soukromý privát. Nemám zájem se někde potkávat se spoustou "norníků". Případně s bačou.... Diskrétnost nadevše :)
miuramiura
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 11. črc 2014, 18:47

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod felix » čtv 29. led 2015, 15:06

Je to byt asi ve 2. patře na Těšínské 5. Bačujeme tomu masérka Michel a dělají tam asi 4 slečny. Jsou tam asi 3 masážní pokoje. Jedna koupelna, tak občas musíš čekat, až je volno. A na schodech teoreticky někoho potkat můžeš....
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod sweetmarion » ned 22. úno 2015, 14:36

možná není vhodné reagovat na vlastní recenze, ale já je sleduji, zajímá mě zpětná vazba i od těch, kteří se nevracejí :)

nedá mi nereagovat: nevím, jak to vypadá na privátu, v žádném jsem nikdy nebyla, ale těžko to vypadá jako u nás. Ano, pracuje nás zde více (cca 3) a je zde jedna koupelna, takže se může vyskytnout zdržení, ale na schodech se nepotkáte, nepouštíme nikoho dovnitř, dokud není pryč jiný klient. Bohužel na ulici už na sebe narazit můžete.

Každopádně u nás není nikdo šéf, ani pasák :D pracujeme samostatně, jen se dělíme o náklady a pochopitelně by žádná z nás nepracovala u sebe doma nebo někde sama...asi nevíte, co je mezi vám za pošuky :D my to víme docela dobře. :roll:

hezky se bavte, já se na těchto forech bavím :D

nedávno mi klient poslal odkaz na recenzi, kterou o návštěvě u mě napsal...tak se také mohu podělit, tahle nornická stránka mi nikdy při googlení nevyjela, je to nějak schované :D

http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.ph ... 250#p82250

noření zdar...ale ne u mě! :D :D :D
sweetmarion
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 13. led 2015, 22:57

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod acx » ned 22. úno 2015, 20:14

sweetmarion píše:možná není vhodné reagovat na vlastní recenze, ale já je sleduji, zajímá mě zpětná vazba i od těch, kteří se nevracejí :)

nedá mi nereagovat: nevím, jak to vypadá na privátu, v žádném jsem nikdy nebyla, ale těžko to vypadá jako u nás. Ano, pracuje nás zde více (cca 3) a je zde jedna koupelna, takže se může vyskytnout zdržení, ale na schodech se nepotkáte, nepouštíme nikoho dovnitř, dokud není pryč jiný klient. Bohužel na ulici už na sebe narazit můžete.

Každopádně u nás není nikdo šéf, ani pasák :D pracujeme samostatně, jen se dělíme o náklady a pochopitelně by žádná z nás nepracovala u sebe doma nebo někde sama...asi nevíte, co je mezi vám za pošuky :D my to víme docela dobře. :roll:

hezky se bavte, já se na těchto forech bavím :D

nedávno mi klient poslal odkaz na recenzi, kterou o návštěvě u mě napsal...tak se také mohu podělit, tahle nornická stránka mi nikdy při googlení nevyjela, je to nějak schované :D

http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.ph ... 250#p82250

noření zdar...ale ne u mě! :D :D :D


Klient podlízal jak mohl, asi očekává velký bonus. :oo: Nebývá vůbec zvykem, aby se slečně chlubil svojí recenzí . :roll:
Já jsem psal o privátu, takže upřesním ...

Privát je od slova "private" = soukromí , myšleno, že slečna si přebere návštěvu diskrátně, soukromě. Tento termín nemá nic společného s organizací privátu (pasák, pouze jediná dívka, ... )
Takže zaměňuješ typ (klub, privát, ulice, záchod na diskotéce, ... ) s úrovní a vnitřní organizací (to se hodnotí odděleně). Neber označení privát jako hanlivé, pouze "klient :lol: " napsal, že nejste privát ... :roll: , a bylo to. Vlastně je to spíš pochvala.
Jsi na Těšínské, tak tě bude zajímat, že tam se souložilo o stošest a co tedy jste historicky zdědily? :D
A klient? V ČR se poskytování sexuálních služeb nepovažuje za práci, stát se tváří, jako že to neexistuje. Takže termíny jako práce, klient, ... jsou celkem úsměvné, "slečna na mě pracuje" :mrgreen: , je to nejhorší, co mě může potkat. :( :mrgreen:

Když budeš lísala masírovat, tak to dělej tak, aby se mu neodkrvil mozek nebo aby nepsal recenze. Takhle to chlap nemůže napsat, klient možná. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2025
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod sweetmarion » pon 23. úno 2015, 0:17

Tento klient...nebo pán...nebo návštěvník :D se těžko stane stálým (tzn.vrací se jednou dvakrát do měsíce), protože bydlí hodně daleko od Brna a jen někdy pracovně projíždí :) navíc se vyjadřoval kriticky k pozitivům i negativům, což taky oceňuji...zpětná vazba je důležitá. Navíc myslím každému, kdo se mnou stráví hodinu a více, zvláště velkou část komunikací, musí být jasné, že není možné se mi vlichotit do přízně a mít z toho nějaký prospěch.

Výraz privát nepovažuji za hanlivý, jen opravdu nevím, jak odpovídat na otázku:"A není to nějaký privát?" jak to mám asi vědět? :D Nevím, co se tu dělo ten rok, který to tu je, já jsem zde možná 5 měsíců...každá si můžeme dělat co chceme a s kým, působíme samostatně, pochopitelně mi občas působí potíže, že dle adresy nechápou, že služby jsou individuální dle holky a vysvětlete to někomu pomalejšímu :D

Práce, klient...tak nebudeme striktní..kolikrát lidé říkají, že berou mzdu nebo plat, i když se jedná o dva různé typy odměny. Práce není jen označení závislé práce nebo podnikání dle jejich zákonných definic. Klient....nějak jim říkat musím/e...máme naše stáloše, ty stálé zákazníky, volají nám úchylové, ale ti, co aspoň ke mně chodí jsou naštěstí ve většině případů slušní chlapi, za mě klienti dobrý, dá se to použít i v komunikaci třeba na veřejnosti. Pořád jde o službu, která, i když není podnikáním neboť náš právní řád erotické služby jako podnikání nezná, pořád to služba je. To už je slovíčkaření :)

já se raději už přepnu do "pasivního modu". Kdo by měl pocit, že mi něco musí sdělit nebo se chtěl na cokoliv zeptat, může využít mail, amatéry, sally...však googlit umíme všichni :)
sweetmarion
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 13. led 2015, 22:57

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod acx » pon 23. úno 2015, 17:53

sweetmarion píše:...................
Výraz privát nepovažuji za hanlivý, jen opravdu nevím, jak odpovídat na otázku:"A není to nějaký privát?" jak to mám asi vědět? :D Nevím, co se tu dělo ten rok, který to tu je, já jsem zde možná 5 měsíců...každá si můžeme dělat co chceme a s kým, působíme samostatně, pochopitelně mi občas působí potíže, že dle adresy nechápou, že služby jsou individuální dle holky a vysvětlete to někomu pomalejšímu :D
....

Tak řekni, že je to privát(ně), ne klub a jednáte se zákazníky velmi diskrétně a ty poskytuješ pouze .... :)
Správně jsi napsala, že nemůžeš ručit za to, co se děje právě vedle na pokoji. :mrgreen:
A s pomalejšími musíš mít trpělivost. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2025
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Marion 704725945

Příspěvekod sweetmarion » čtv 26. úno 2015, 8:28

Myslím, že se mi daří vysvětlovat dobře, s komunikací nemám problém :D

A s pomalejšími trpělivost mám velkou, pokud to nejsou kreténi, u těch jsem ráda, když nepřijdou... jen mi kazí den a nechci, aby se to odráželo na kvalitě mých služeb :D Aneb jak nekonečná může být jedna hodina :roll: :lol:
sweetmarion
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 13. led 2015, 22:57

Re: Marion 704725945

Příspěvekod yukon » čtv 26. úno 2015, 12:30

[quote="sweetmarion"]Myslím, že se mi daří vysvětlovat dobře, s komunikací nemám problém :D

Bych řekl, že až moc dobře, tvůj problém je, že nevíš kdy zavřít ústa, kotě. Za mě to na opáčko určo není.
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Marion 704725945

Příspěvekod sweetmarion » sob 28. úno 2015, 0:10

většinou při masáži mluvím, jen pokud návštěvník k tomu zadává důvod, jinak mlčím. Pochopitelně je to taky i obranný mechanismus, někdy rozhovor můžu využít i k tomu, abych si někoho držela od těla. Když jsem si přečetla zběžně příspěvky uživatele yukon, pak bych se sobě nedivila, ani tomu, kdyby byl na mém blacklistu nebo aspoň jeden z těch návštěvníků, kteří když odejdou, tak si jen nahlas povzdechnu a jdu si dát dlouhou sprchu :) Je to ode mě velice neprofesionální, ale musím se přiznat, že podle toho, kdo ke mně přijde, se odvíjí i můj výkon...je přece jen mnohem lehčí přitulit k mladému, pěknému, voňavému tělu :) stejně tak pro změnu starší muži, kteří si často i popovídat, jsou milí, inteligentní, neloudí a neprosí o služby, které neposkytuji ani si je nesnaží koupit zvyšováním částky za tyto služby. A k udržení odstupu může sloužit psychologicky i komunikace... :)
sweetmarion
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 13. led 2015, 22:57

Re: Maroin 704725945

Příspěvekod abacusis » úte 17. bře 2015, 17:23

felix píše:Je to byt asi ve 2. patře na Těšínské 5. Bačujeme tomu masérka Michel a dělají tam asi 4 slečny. Jsou tam asi 3 masážní pokoje. Jedna koupelna, tak občas musíš čekat, až je volno. A na schodech teoreticky někoho potkat můžeš....
.Ano máš pravdu já tam byl za masérkou Bellou.....nikoho jsem nepotkal holky to hlídají ale Bella...přístup hrůza ani šáhnout si nemůžeš.
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků