Hledat  

VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod douchova29 » úte 4. kvě 2010, 3:58

A co takhle kdyby slečny s váma souložili zadarmo ? Co byste ještě chtěli.
douchova29
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 4. kvě 2010, 3:26

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Kmotr » úte 4. kvě 2010, 9:02

T
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:42, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Honzi » úte 4. kvě 2010, 12:14

douchova29 píše:A co takhle kdyby slečny s váma souložili zadarmo ? Co byste ještě chtěli.


Aj, potrefená ... kvoká, jinak to fakt nejde napsat. :D
Víš co, dej si cenu 5000, v tom ti nikdo nebrání. A zadarmo to má hlavně tvůj bača a přítel.
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Honzi » úte 4. kvě 2010, 12:17

Kmotr píše:Tady to nikdo nečte. Pánové dostali do schránek letáky a teď študujou, kde mají levnější rohlíky a buřta. :D


Tak nevím, já jsem leták nedostal, ale ty jsi nějak znalý o slevách. :mrgreen: No, když se platí víc za slečny, tak se musí šetřit jinde a to hodně. :lol: A přivydělávat si i pilulema. :wink:

Jen tak, aby jsi si nestěžoval, že to nikdo nečte. :?
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Kmotr » úte 4. kvě 2010, 16:39

D
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:42, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Leo2 » pát 7. kvě 2010, 18:00

Já bych se vrátil k tématu tohoto vlákna a možná začal doporučováním privátů, kde účtují za hodinku méně než 1500,- Kč s uvedením hodnocení, odkazů a doporučením návštěvy na tyto priváty. o:-o :oo:

http://www.naprivat.cz/privaty-v-jihomoravskem-kraji/
nově např.privát Lola (zatím nehodnoceno)
nebo privát Leona 24r., privát Lenka (3 ťapiny) atd.

Pokud byl na těchto privátech kdokoliv spokojený, ať to tu napíše :D
Pokud ne, i tato varování jsou zde přínosem pro všechny norníky. :mrgreen:
Caw Leo
Leo2
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 2. říj 2009, 16:23

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod fuk » pát 7. kvě 2010, 22:16

covece , trochu sleduj toto forum je to podvod privat LOLA tokovou stranku muzu provozovat kdokoliv viewtopic.php?f=4&t=2324
fuk
 
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 4. bře 2010, 8:30

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod nokid » úte 11. kvě 2010, 10:50

No, milí zlatí, ani já nejsem ochoten platit "stropní" cenu en bloc. Ale uznávám, že každý nemusí mít stejný názor. Já si vypracoval takovou soukromou tabulku bonity holek, kde při splnění všech základních ukazatelů vypočítávám cenu ze svého pohledu. Např. pro dosažení 1.200-1.300/hod musí být holka mladá (max.30 let vzhledově) a prsatá (3 alespoň). Při nesplnění jednoho parametru odečítám 2 až 3 stovky, takže je-li starší a s menšíma prsama, snadno se dostanu na 800, což je asi nejnižší běžná cena privátu v Brně. (Praha má 600! za totéž) Chce-li druhá strana více, MUSÍ také více nabídnout, třeba 1.500 ode mě dostala holka mladá, prsatá + těhotná. Nevím, ještě nejsem v norování moc zkušený, možná by se dalo některé kritérium nahradit něčím jiným, třeba mně osobně dost vadí hrocení času, pokud se mnou stráví třeba 2 hod místo původní jedné, tak se to asi vyplatí...

Problém taky je - dle mojí zkušenosti - že jedna věc jsou výzvy a druhá věc jejich naplnění v praxi, vidíme denně porušování slibů a závazků. A omluvou není ani fakt, že kromě nájmů je VŠECHNO DRAŽŠÍ V BRNĚ NEŽLI V PRAZE, namátkou stravování, voda, MHD, služby... Většinou si za to můžou totiž Brňáci sami, hodně toho mohli ovlivnit ale místo toho se na to vysrali. Rozebírat podrobnosti, na to zde není prostor a navíc by se tu musela uvádět jména konkrétních osob, což by mohlo skončit nechutnými žalobami. Ale zkuste si všímat sami a řekněte mi, proč třeba hned na nádraží v Praze uvidíte FOTOautomat za 80,- Kč a tutéž službu v Brně za 100,-? A hlavně proč je to tak se vším?
Odpověď jsem už ale uvedl.
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Kmotr » úte 11. kvě 2010, 12:22

..
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:42, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Rafael » stř 19. kvě 2010, 2:33

Honzi píše: Je naprosto legitimní se vyjádřit i k cenám. Ty propaguješ ceny od 1500 a píšeš, že pod jsou to špíndíry co dají každému houmelesákovi. Jiný může klidně vyzývat k bojkotu či dávat najevo svoli nespokojenost s cenami od 1500. :wink: Co ti na tom vadí, proč ti to tak leží v žaludku?
Bohužel v Brně je nadvláda bačů, jinak se to o těch, co diktují ceny na svých privátech nedá napsat. Nejsem naivní, bačové v Praze jsou. Ale ne v takovém rozsahu. Jistě, ceny jsou dány konkurencí. Ale na některých privátek si slečna nemůže cenu určit a o tom píšu. Budeš se divit, ale i v Brně jsou priváty, kde slečna tu možnost má. Ale bohužel je potom někde další problém, aby vydržela s méně úspěšnými kolegyněmi, "kazí jim cenu".


Kmotr píše: já to s těma cenama stejně moc nechápu, rozdíl 300 korun je pro mně zanedbatelný, .....
a velmi často skloňované slovo "pasák" ve všech pádech - já jsem nikdy na žádného nenarazil, žádného neviděl, o žádném neslyšel mluvit žádnou pracovnici... a jestli něco z toho co dávám ženské jde jemu, je mi taky úplně fuk, když se jí to nelíbí ať se živí na svoje triko...


Kmotr
to, co píšeš, by normální norník takhle nikdy nenapsal. Akorát tady jen prudíš.

Jako norník se obvykle domluvím s ťapinou dobře a bez problémů, ale pokřivené vztahy dělají právě bačové.
Pokud je ti to jedno, tak je jasné, do které kategorie patříš.
Byl bys nejraději, kdyby nikomu z nás nezáleželo, jestli utratí víc nebo míň, při takovém přístupu těm bačům více kápne. :evil:

Určitě jsou ceny dány konkurencí. V Praze je větší, ceny jsou obvykle lepší než v Brně, a také častěji jsou ťapiny samostatné, a nemusejí odvádět 50% z výdělku jako tady v Brně. V některých privátech v Brně víc , někde méně.
O to víc mám raději ty priváty tady v Brně, kde se holky udělaly samy pro sebe, i v Brně jsou, a zkušení je znají. na rozdíl od tebe působení pasáka poznám.
Daleko lepší prostředí pro norníky je taky na severní Moravě, Olomouc, Ostrava.

Ale mýlíš se v tom, že upozorňování /bojkot cen 1000/1500 není účinný.
Ne ve 100%, ale ve významné míře ano.
Některé priváty na ně slyší, některé méně.
Ale hodně norníků to ovlivní ve výběru, občas třeba navštíví i dražší 1000/1500 za vytipovanou dívkou, ale už třeba neopakuje nebo se s ní domluví jinak, mimo privát.

Takové ty Tvoje svalnaté řeči, že Ti nezáleží na 300 Kč si nech pro ty svoje kšefty - tam zase argumentuješ, že bys neplatil zbytečně navíc.. - takže mluvíš jen tak, jak Ti vyhovuje.
:evil:
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Kmotr » stř 19. kvě 2010, 6:30

...
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:42, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Honzi » stř 19. kvě 2010, 13:03

Kmotr píše:dokážeš pochopit, že jsou na světě lidi, kteří vydělají třeba desetkrát nebo stokrát tolik co ty? Zkus to připustit. Potom si lehce spočítáš, že co jsou pro tebe tři stovky, pro ně znamená třicet korun... nebo taky tři....


Jistě to každý dokáže pochopit. :roll:
Ale co nechápu, tak to, že ty jako patřící do tebou uvedené skupiny chodíš vůbec po privátech a děsíš se toho, na co někde narazíš. :mrgreen: Můžeš mít super obsluhu doma, stačí 15000 na večer, to je vlastně jen takových 150 kč, v horším případě 1500. :P Vždyť je pod tvou úroveň se zde vyjadřovat, 1000, 1500, 2500, 5000, vždyť o nic nejde, to je jen taková almužna co nestojí za řeč. Také nechápu, proč vybíráš drobné, vlastně tak zisk 2 kč za piluli ... . :wink:

A pokud k těmto lidem nepatříš, tak co píšeš, jsou vlastně jen kecy, jedna babka povídala ... . :D
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod technik » stř 19. kvě 2010, 13:54

Kmotr píše:dokážeš pochopit, že jsou na světě lidi, kteří vydělají třeba desetkrát nebo stokrát tolik co ty? Zkus to připustit. Potom si lehce spočítáš, že co jsou pro tebe tři stovky, pro ně znamená třicet korun... nebo taky tři....

a dokážeš ty pochopit , že jsou na světě lidé, kteří mají třeba desetkrát nabo stokrát tolik rozumu co ty???? Zkus to připustit :D :D :D
technik
 
Příspěvky: 153
Registrován: pát 23. pro 2005, 12:48

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Kmotr » stř 19. kvě 2010, 14:52

)
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:43, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: VÝZVA K BOJKOTU CENY 1.500 za hodinu

Příspěvekod Kmotr » stř 19. kvě 2010, 14:53

j
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:43, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků