Ahoj, má někdo zkušenosti? Na amatérech celkem aktivní.
Adresa údajně Horymírova.
Díky
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tomas987 píše:Ahoj, má někdo zkušenosti? Na amatérech celkem aktivní.
Adresa údajně Horymírova.
Díky
Uživatelé procházející toto fórum: cliff, zvonar a 8 návštevníků