|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pecandex píše:Prave, ze jsem u tebe byl xkrat a vzdy to bylo vpoho, nikdy jsem schuzku bez omluvy nezrusil a nedelal zadne praktiky o kterych jsi psala, proto jsem to nepochopil. Pak najednou tohle chovani. Mohla jsi rict normalne uz nechod a ne si vymyslet. To je cely, takze asi tak.

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků