Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.
od automaxi » pon 2. kvě 2011, 13:03
ahoj má některá z ťapin v Brně gynekologický křeslo? už jste si někdo s nějakou na křesle užívali?
-
automaxi
-
- Příspěvky: 89
- Registrován: úte 31. črc 2007, 14:20
od Ludvik » úte 3. kvě 2011, 16:10
Vím o dvou: lady Alexa 737 044 143 a
Majka 608 412 499.
O obou tady i na norníkovi je psáno.
L.
Ludvik
-
Ludvik
-
- Příspěvky: 119
- Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:46
- Bydliště: Brno
Zpět na Dotazy na dívky
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: access, desp, kubajin, lovec_krys a 8 návštevníků