Budu dva dny v Brně, tak jsem se u ní chtěl stavit. Dřív jsem chtěl najít nějaké zkušenosti s ní, ale neúspěšně.
Noru zdar
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelé procházející toto fórum: Parsifal, stahnito, yippikayeah a 10 návštevníků