|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rikefan píše: 13o kg, bylo to nemastné, neslané. Nicméně je velká trpěivost, než se s ní domluvíte. .
faust píše:Píšeš,takže s tou štávou nezakopla a nespadla na tebe..![]()
Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], Martin608 a 5 návštevníků