JSME SLEČNY Z NOVÉHO LUXUSNÍHO PRIVÁTKU NA PRAZE 2, BLÍZKO NÁMĚSTÍ MÍRU A BUDEME RÁDY POKUD PŘISPĚJETE SVÝMI PŘIPOMÍNKAMI K ZLEPŠENÍ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB A CELKOVĚ SE BUDEME SNAŽIT DĚLAT VŠE PRO VAŠÍ SPOKOJENOST
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
angelsprague píše:AHOJKY,
JSME SLEČNY Z NOVÉHO LUXUSNÍHO PRIVÁTKU NA PRAZE 2, BLÍZKO NÁMĚSTÍ MÍRU A BUDEME RÁDY POKUD PŘISPĚJETE SVÝMI PŘIPOMÍNKAMI K ZLEPŠENÍ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB A CELKOVĚ SE BUDEME SNAŽIT DĚLAT VŠE PRO VAŠÍ SPOKOJENOSTPAPA
Uživatelé procházející toto fórum: access, desp, kubajin, lovec_krys a 9 návštevníků