Hledat  

Brno-Korra

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Brno-Korra

Příspěvekod davud » úte 28. dub 2026, 23:09

Zdravím pánové chtěl bych vám tu hodit recenzí na masérku která má na Amatérech Nick Korra
Je to pár týdnů co jsou u ní byl ale na zítra jsem domluvený znovu.
Korra je mladá holka tipl bych 25-28 let velmi pohledná hubená a vysoká. Fotky co má jsou hodně podobné až bych řekl že identické akorát v reálu má tetování což já mám rád.
Byt je novostavba velmi krásný a útulný a hlavně uklizený. V pokoji kde masíruje má spoustu zrcadel takže vše krásně uvidíte. Ja bohužel ne protože nosím brýle ale i tak při její masáži jsem jen zavřel oči a užíval si nádhernou masáž.
Masáž klasický začíná na břiše. Olej má krásně nahřátý. Masíruje od konečků prstů až k hlavě. Co já jsem poprvé zažil je že zajížděla prsty až do vlasů což se mě neskutečně líbilo možná proto že jsem tohle zažil poprvé. Poté bylo pár velmi zajímavých věcí co jsem při masáži zažil poprvé (vy možná ne) ale dál vám to nechci prozrazovat ať máte také nějaké překvapení jak já. Samozřejmostí je B2B které je skvělé. Zhruba po polovině času otočka na záda. Kde zase začíná pomalé od rukou konečků prstů až k penisu a vlastně všude. Ani nevím jak to udělala kde všude jsem cítil jej doteky. Pokračuje s B2B. Nakonec krásná a dlouhá ruční prace. Krásná dokonalá nebylo co vytknout. Po vyvrcholení vše v klidu žádný spěch dokonce se i přituli když vidí že máte dost. Prostě úžasný GFE přístup. Něco takového jsem já zažil poprvé.
Za mě je tato dívka nejlepší na masáže v Brně a okolí samozřejmě jsem nevyzkoušel všechny ale myslím si že už jsem jich pár vyzkoušel (zhruba 6-8) a nic takového jsem nikdy nezažil.
Ano někteří z vás řeknou že cena je trochu vyšší (2200kč) že za tuhle cenu si někde zašukaji za hodinu a jsou spokojeni. Ale za mě to co jsem u Korey zažil stálo za každou korunu úžasná masáž a hlavně atmosféra a nádherná holka
Za mě konečná známka 12/10 i přez vyšší cenu
Naposledy upravil davud dne pon 8. čer 2026, 14:23, celkově upraveno 1
davud
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 13. zář 2025, 10:12

Re: Brno-Korra

Příspěvekod ugo » stř 29. dub 2026, 3:12

Teoreticky i tady je o ní zmíňka.
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... f71c8ec0c1
Naposledy upravil ugo dne ned 7. čer 2026, 7:09, celkově upraveno 1
ugo
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33

Re: Brno-Korra

Příspěvekod Šakal » stř 29. dub 2026, 23:29

ugo píše:Teoreticky i tady je o ní zmíňka.
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... f71c8ec0c1

Dřív to byl něco jako podnik, teď už tam holky fungují samostatně. Larisa se občas ukáže a ještě tam bývá jedna ale jméno už si nevzpomenu.
S Anikou/Korrou naprosto souhlasím, sice dražší ale zážitek a GFE jako z jiného světa jako doposud nikde. A co teprve možnost příplatků, to byla jízda, ale nevím jestli to má s každým nebo jen dle sympatie.

Jednou mi na amatérech sama napsala, jestli nemám zájem o masáž, když jsem řekl, že jsem na jiné věci, tak naznačovala, ať přijdu, že se možná domluvíme ( to možná mě odradilo)
Šakal
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned 18. črc 2021, 9:54

Re: Brno-Korra

Příspěvekod Pablo7 » čtv 30. dub 2026, 13:12

no pod 2tis v Brně toho už dnes moc bohužel nepořídíš :-( pokud je to kvalita, tak je cena ok
v které části Brna je?
Pablo7
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 29. led 2021, 22:55

Re: Brno-Korra

Příspěvekod davud » pát 8. kvě 2026, 13:45

Brno střed kousek od Vaňkovky
davud
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 13. zář 2025, 10:12

Re: Brno-Korra

Příspěvekod strik » čtv 4. čer 2026, 18:22

Nevíte někdo jestli holka dělá pouze masáže nebo taky mrda?
Diky za info
strik
 
Příspěvky: 292
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Brno-Korra

Příspěvekod ugo » čtv 4. čer 2026, 19:47

Orál +700. Sex + 1000.
ugo
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33

Re: Brno-Korra

Příspěvekod Muay » pát 5. čer 2026, 6:24

strik píše:Nevíte někdo jestli holka dělá pouze masáže nebo taky mrda?
Diky za info


Ja u ni byl asi před půl rokem a normálně mrdá!
Stačí ji dát pár korun navíc a hnedka vám začne hulit pero a můžete ji i šukat, nebrání se ba naopak mi přišlo, že na to čeká!
Co mě ale tenkrát zarazilo a proto jsem k ní už radši nešel bylo to, že v pokoji kde ,,masíruje,, je celkem tma
A holka ani nekontroluje stav pera a vlastně ani nemá šanci, když je tam přítmí.
Nezeptá se jestli chcete oral bez nebo s gumu a hnedka vás začne hulit bez gumy.
přišlo mi to jako dost odvážné z její strany.
Jinak k samotné dívce ona má takový divný obličej, jakoby v mládí dostala kopačákem do ksichtu.
Nos zaražený v hlavě, tak to na mě působilo. Tělo mohutnější, ale pevné.
Přístup a pokec s ni byl v pohodě. Prostory má kousek od Vaňkovka a jsou moc hezké vše tam mají čisté a voňavé.
Ale raději jsem z výše napsaného další návštěvu neopakoval.
Muay
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 29. dub 2020, 5:02

Re: Brno-Korra

Příspěvekod Mildous » sob 6. čer 2026, 18:20

Před měsícem jsem holku navštívil.
Kromě GFE zážitku jsme si odnesl i pupínky na žaludu a urologické obtíže.
Urolog mi dal mast a ATB na 10 dnu.
Kdybych četl recenze nešel bych za ni!
Dávejte si pozor!!!
Mildous
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 30. dub 2023, 8:12

Re: Brno-Korra

Příspěvekod mysak.50 » sob 6. čer 2026, 22:49

Mildous píše:Před měsícem jsem holku navštívil.
Kromě GFE zážitku jsme si odnesl i pupínky na žaludu a urologické obtíže.
Urolog mi dal mast a ATB na 10 dnu.
Kdybych četl recenze nešel bych za ni!
Dávejte si pozor!!!


Jenom z masáže, nebo z nějakého extra příplatku, třeba OB?
mysak.50
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 9. říj 2021, 15:54

Re: Brno-Korra

Příspěvekod Fuckingshit » ned 7. čer 2026, 1:32

Mildous píše:Před měsícem jsem holku navštívil.
Kromě GFE zážitku jsme si odnesl i pupínky na žaludu a urologické obtíže.
Urolog mi dal mast a ATB na 10 dnu.
Kdybych četl recenze nešel bych za ni!
Dávejte si pozor!!!


Doktor ti určitě neřekl, to jsou nějaké pupínky, tady máte ATB. Takže nefabuluj a vybral co máš za infekci, ta nemoc se nějak jmenuje, doktoři tě museli vyšetřit co máš... :roll: Nebo jen zastrašování ostatních?
Fuckingshit
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Brno-Korra

Příspěvekod natanis » pon 8. čer 2026, 11:31

Ahoj....... - Mildousi, mrdal jsi ji bez gumy? - nebo ta infekce byla z orálku bez?
(myslím, že jen z masáže asi nákaze nehrozí...?)
natanis
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned 17. črc 2005, 18:52
Bydliště: athens

Re: Brno-Korra

Příspěvekod markopolo » stř 10. čer 2026, 18:29

změna nicku na Wennely
markopolo
 
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 30. dub 2015, 9:40

Re: Brno-Korra

Příspěvekod Marekk8 » čtv 11. čer 2026, 16:02

Mildous píše:Před měsícem jsem holku navštívil.
Kromě GFE zážitku jsme si odnesl i pupínky na žaludu a urologické obtíže.
Urolog mi dal mast a ATB na 10 dnu.
Kdybych četl recenze nešel bych za ni!
Dávejte si pozor!!!



Zdravím a nestačím se divit, co se zde spustilo za konverzaci k této masérce. Ke Koře chodím každý týden a nikdy se mi nic takového nestalo. :) Kdo ví, kde jste pane Milouši všude byl. Možná vaše špatná higiena za to může, než nepodložené očerňování někoho. :wink:
Marekk8
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 8. čer 2026, 13:15

Re: Brno-Korra

Příspěvekod nucleoner » čtv 11. čer 2026, 17:11

Ja si zase myslim ze Mildous nebude uplne tak mimo. Nikdo nerika ze to holka udelala schvalne, proste mohla preblafnout nekoho spatnyho uz pred nim.
Kazdopadne ja mam zkusenost takovou, ze jsem se nechal nalakat na poradnou vysokou koc, a ikdyz masaz byla docela ok a celkovy zazitek nebyl uplne nejhorsi, aniz bych o to zadal pri bezne masazi krouzila pusou az napadne kolem zaludu. Nechodim bezne na O bez, takze si to pamatuju docela dobre ze jsem to musel radsi trosku stopnout.
Kazdopadne pri dalsi konverzaci jsem poznaval naznaky urcite labilni povahy slecny takze jsem opakovani zavrhnul.
Nemuzu si pomoct, ale cerstva registrace Marekk8 a k tomu styl vyjadrovani, psani textu a pouzivani smiles mi az napadne pripomina konverzaci se slecnou. Takze mozna - vitej mezi nami devce ? Prisla ses obhajit ?
nucleoner
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 24. bře 2017, 20:05

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků