Hledat  

Co si o nás myslí ťapiny

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod nokid » pát 14. pro 2018, 1:15

No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli? A co na to holky samy?
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod mireck » pát 14. pro 2018, 23:10

nokid píše:No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli?

O každém asi něco jiného, podle toho jak kdo vypadá, chová se, šuká atp.
nokid píše:A co na to holky samy?

Holky asi težko napíší pravdu, protože potřebují penízky. Jsou to herečky, některé by po těch letech praxe mohly hrát v divadle.
mireck
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Atr3y » pon 17. pro 2018, 11:37

mireck píše:
nokid píše:No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli?

O každém asi něco jiného, podle toho jak kdo vypadá, chová se, šuká atp.
nokid píše:A co na to holky samy?

Holky asi težko napíší pravdu, protože potřebují penízky. Jsou to herečky, některé by po těch letech praxe mohly hrát v divadle.

Lepší když ti holka zahraje "divadlo" šuk si užiješ a ať si myslí co chce, než koc co leží jak prkno,nemůžeš na ni pomale sáhnout, ksichtí se a má blbý kecy ..
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod nokid » pon 17. pro 2018, 22:21

No jo, když je ti to jedno...
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod mireck » úte 18. pro 2018, 10:07

Atr3y píše:
mireck píše:
nokid píše:No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli?

O každém asi něco jiného, podle toho jak kdo vypadá, chová se, šuká atp.
nokid píše:A co na to holky samy?

Holky asi težko napíší pravdu, protože potřebují penízky. Jsou to herečky, některé by po těch letech praxe mohly hrát v divadle.

Lepší když ti holka zahraje "divadlo" šuk si užiješ a ať si myslí co chce, než koc co leží jak prkno,nemůžeš na ni pomale sáhnout, ksichtí se a má blbý kecy ..


Já jsem nenapsal, že je to špatně, že jsou herečky. Původní dotaz byl Co si o nás myslí ťapiny.
Na herečce nepoznáš co si o tobě myslí, kdežto na té co se na tebe ksichtí okamžitě :-)
mireck
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Mildasak » úte 18. pro 2018, 11:02

Bohuzel tady si myslim, ze cim lepe zahrane divadlo tim rychlejc bude borec spokojenej a pujde pryc, tohle si bohuzel mysli vetsina holek. Proste potrebujou prachy.
A ted chci projevit velkou uctu tem holkam a zenskejm, ktery pro nekoho bohuzel proste chlapi maj rady a sex je pro ne konicek a zaliba. Takove zeny nemaj potrebu nic hrat a zazitek je to super a pokud clovek neni zavislej na sexu, tak mu takova zena vyprazdni pytel na celkem dlouho, no a kdyz prijde opet potreba, tak vi kam ma zajit. Bohuzel techto zen a holek je fakt malo a dost borcu tady vyzaduje spis divadlo jako v pornu a tak jsou leckdy dosti zklamani z reality.

Toz ted me muzete kamenovat.
Mrdu zdar
Mildasak
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 1. dub 2018, 22:15

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod 3Gf » sob 16. úno 2019, 19:36

Však se jich zeptej, ne? Ale asi radši až po :twisted:
3Gf
 
Příspěvky: 262
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod LeonekA » čtv 25. čer 2026, 10:12

Nezná někdo nějaké fórum, kde si stejně jako my píšou holky?
LeonekA
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 4. čer 2026, 8:52

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Miaaa » čtv 25. čer 2026, 11:57

LeonekA píše:Nezná někdo nějaké fórum, kde si stejně jako my píšou holky?


To opravdu radeji nechtej :-) Byly nejake drive fora, ale co se tam psalo, to byla hruza a des :-) Ted je neco jako forum na webech jako cekseholky, kde je videt konverzace jen pro predplatitele. Hlavne se tam resi ti, co se obejdnaji a neprijdou, telefoni cisla a ty co si mysli, ze kdyz si zaplati, tak muzou uplne vse a hlavne si o sobe mysli, ze to je vlastne uplne vse v poradku. A nebo si zkousi pri akci sundavat kondomy, kousou te a plno jinych situaci.
Ja osobne bych ani na takove fora nelezla, me staci co vidim v realite. Objednaji se, reknu jim potvrd me to treba zpravou hodinu predem, protoze kazdy den minimalne tri co se objednaji a i kdyz to potvrdi, tak nakonec neprijdou a oni to nepotvrdi a ja mezi tim si tedy hned domluvim nekoho jineho, protoze neminim spolehat, ze prijde, kdyz jasne jsem mu rekla, ze to ma potvrdit a pak si dotycny mysli, ze prijde a a ja se zblaznim. Tak to nefunguje, nejezdim do Brna sedet, protoze nekdo mel prijit a nakonec neprisel.
Uplne kazdodenni realita. a pak tu breci na foru, jak jsem s nema vyjebala, pritom to je jen jejich blbost.
Nebo je ten clovek arogantni, neprijemny.... Dobre dam mu jeste jednou sanci, kazdy muze mit spatny den, ale pokud se tak chova i po druhe, uz ho proste nevezmu. a jestli on si mysli, ze jeho chovani je v poradku, to je jeho nazor.
Ale opravdu nepotrebuji a nemusim brat kazdeho, jak si tu nekteri mysli. Nastesti mam takovou klientelu, ktera ani na tohle forum uz davno nechodi a nebo ho ani nezna a muzu tyhle nespolehlive a neprijemne klienty odmitat.
Zaverem bych ti jen chtela z me zkusenosti rict, ze vetsina holek co dela tuhle praci premysli vselijak a pak ty komentare na tech forech, neboli neco co se jako forum tvarilo, bylo neco otresneho. Ale clovek se nekdy i zasmal :D
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 632
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků