Hledat  

Co si o nás myslí ťapiny

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod nokid » pát 14. pro 2018, 1:15

No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli? A co na to holky samy?
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod mireck » pát 14. pro 2018, 23:10

nokid píše:No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli?

O každém asi něco jiného, podle toho jak kdo vypadá, chová se, šuká atp.
nokid píše:A co na to holky samy?

Holky asi težko napíší pravdu, protože potřebují penízky. Jsou to herečky, některé by po těch letech praxe mohly hrát v divadle.
mireck
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Atr3y » pon 17. pro 2018, 11:37

mireck píše:
nokid píše:No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli?

O každém asi něco jiného, podle toho jak kdo vypadá, chová se, šuká atp.
nokid píše:A co na to holky samy?

Holky asi težko napíší pravdu, protože potřebují penízky. Jsou to herečky, některé by po těch letech praxe mohly hrát v divadle.

Lepší když ti holka zahraje "divadlo" šuk si užiješ a ať si myslí co chce, než koc co leží jak prkno,nemůžeš na ni pomale sáhnout, ksichtí se a má blbý kecy ..
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod nokid » pon 17. pro 2018, 22:21

No jo, když je ti to jedno...
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod mireck » úte 18. pro 2018, 10:07

Atr3y píše:
mireck píše:
nokid píše:No páni kolegové, asi to nebude vždy přímo lichotivé... Co byste řekli?

O každém asi něco jiného, podle toho jak kdo vypadá, chová se, šuká atp.
nokid píše:A co na to holky samy?

Holky asi težko napíší pravdu, protože potřebují penízky. Jsou to herečky, některé by po těch letech praxe mohly hrát v divadle.

Lepší když ti holka zahraje "divadlo" šuk si užiješ a ať si myslí co chce, než koc co leží jak prkno,nemůžeš na ni pomale sáhnout, ksichtí se a má blbý kecy ..


Já jsem nenapsal, že je to špatně, že jsou herečky. Původní dotaz byl Co si o nás myslí ťapiny.
Na herečce nepoznáš co si o tobě myslí, kdežto na té co se na tebe ksichtí okamžitě :-)
mireck
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Mildasak » úte 18. pro 2018, 11:02

Bohuzel tady si myslim, ze cim lepe zahrane divadlo tim rychlejc bude borec spokojenej a pujde pryc, tohle si bohuzel mysli vetsina holek. Proste potrebujou prachy.
A ted chci projevit velkou uctu tem holkam a zenskejm, ktery pro nekoho bohuzel proste chlapi maj rady a sex je pro ne konicek a zaliba. Takove zeny nemaj potrebu nic hrat a zazitek je to super a pokud clovek neni zavislej na sexu, tak mu takova zena vyprazdni pytel na celkem dlouho, no a kdyz prijde opet potreba, tak vi kam ma zajit. Bohuzel techto zen a holek je fakt malo a dost borcu tady vyzaduje spis divadlo jako v pornu a tak jsou leckdy dosti zklamani z reality.

Toz ted me muzete kamenovat.
Mrdu zdar
Mildasak
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 1. dub 2018, 22:15

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod 3Gf » sob 16. úno 2019, 19:36

Však se jich zeptej, ne? Ale asi radši až po :twisted:
3Gf
 
Příspěvky: 262
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod LeonekA » čtv 25. čer 2026, 10:12

Nezná někdo nějaké fórum, kde si stejně jako my píšou holky?
LeonekA
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 4. čer 2026, 8:52

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Miaaa » čtv 25. čer 2026, 11:57

LeonekA píše:Nezná někdo nějaké fórum, kde si stejně jako my píšou holky?


To opravdu radeji nechtej :-) Byly nejake drive fora, ale co se tam psalo, to byla hruza a des :-) Ted je neco jako forum na webech jako cekseholky, kde je videt konverzace jen pro predplatitele. Hlavne se tam resi ti, co se obejdnaji a neprijdou, telefoni cisla a ty co si mysli, ze kdyz si zaplati, tak muzou uplne vse a hlavne si o sobe mysli, ze to je vlastne uplne vse v poradku. A nebo si zkousi pri akci sundavat kondomy, kousou te a plno jinych situaci.
Ja osobne bych ani na takove fora nelezla, me staci co vidim v realite. Objednaji se, reknu jim potvrd me to treba zpravou hodinu predem, protoze kazdy den minimalne tri co se objednaji a i kdyz to potvrdi, tak nakonec neprijdou a oni to nepotvrdi a ja mezi tim si tedy hned domluvim nekoho jineho, protoze neminim spolehat, ze prijde, kdyz jasne jsem mu rekla, ze to ma potvrdit a pak si dotycny mysli, ze prijde a a ja se zblaznim. Tak to nefunguje, nejezdim do Brna sedet, protoze nekdo mel prijit a nakonec neprisel.
Uplne kazdodenni realita. a pak tu breci na foru, jak jsem s nema vyjebala, pritom to je jen jejich blbost.
Nebo je ten clovek arogantni, neprijemny.... Dobre dam mu jeste jednou sanci, kazdy muze mit spatny den, ale pokud se tak chova i po druhe, uz ho proste nevezmu. a jestli on si mysli, ze jeho chovani je v poradku, to je jeho nazor.
Ale opravdu nepotrebuji a nemusim brat kazdeho, jak si tu nekteri mysli. Nastesti mam takovou klientelu, ktera ani na tohle forum uz davno nechodi a nebo ho ani nezna a muzu tyhle nespolehlive a neprijemne klienty odmitat.
Zaverem bych ti jen chtela z me zkusenosti rict, ze vetsina holek co dela tuhle praci premysli vselijak a pak ty komentare na tech forech, neboli neco co se jako forum tvarilo, bylo neco otresneho. Ale clovek se nekdy i zasmal :D
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 632
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Pecandex » čtv 25. čer 2026, 13:09

Musim se smat, rika nekdo kdo rusi schuzky ja se mu zamane. Vymsli si atd... No ja mam dost. To je fakt vtipny, pravda forum uz nema vyznam. Zvlast kdyz se negativni prispevky na dotycnou mazou. :lol:
Pecandex
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 22. úno 2015, 21:25

Re: Co si o nás myslí ťapiny

Příspěvekod Sukater » čtv 25. čer 2026, 13:28

Nějaká fóra byly, ale už zřejmě přestaly fungovat, aspoň je už nemůžu najít. Jak psala Mia, řešilo se tam ledacos, hlavně nespolehost zákazníků, nejsou jen případy, kdy schůzku nepotvrdí, někdy dokonce i potvrdí a stejně neprijdou nebo schůzku několikrát přesunou, dojdou o pul hodiny později nebo naopak o hodně dřív, nejlepší zepry je, když se omluví 5 minut před schůzkou, že nemůžou, někteří si to rozmyslí na místě, ale těch údajně není tolik, fakt největší problém je ta nespolehlivost a neprichody, které mohou zablokovat ty, kteří nejsou arogantní a mysli to vážně. Spousta tapin to řesi tak, že berou všechno, ale nebyly zablokovany, ale snaží se komunikovat a zakazniky posunout třeba na pozdější čas a sprchovat se až když zákazník přijde, aby do sprchy nechodily zbytečně. Byly tam i úsměvné případy, kdy zákazník odmitl zaplatit, ale odmítl i odejít nebo chtěl si prvně dát kafe, než bude platit, tak se jedna s tím nesrala a jednoduše takové lidi vyhazovala ze dveří. Spousta tapin se bavily o tom, ze jakmile přesly na masáže nebo zvýšily ceny, přestalo chodit tolik buranů, kteří si myslí že, jak říkala Mia, když si zaplatí můžou všechno, jedna psala, že ji vyšší ceny pomohly i proti otočkam, chodí více solidnejsi lidi. Taky o tom, ze nejlepší je, když ti přijde Franta z blízké vesnice, lidi z města jsou moc namistrovani a neni jim nic dost dobré. Prostě stejně věci, které jsou sice někdy zajímavé, ale většině osazenstva tady, kde píšou zrovna ti mestaci, by se moc nelibilo si to číst.
Sukater
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 16. úno 2023, 15:39


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků